Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Can Kurtbil Zafer Abi'nin Cupra'sını Görüntülesin..

007

Kayıtlı Üye
Evet fotoğraflarını çok göremediğimiz bu efsane aracı Can Kurtbil'in usta gözünden izlesek nasıl olur? Hem farklı şehirde yaşayan arkadaşlarımız hem de yakından bu canavarı görememiş olan dostlar onu görmüş olurlar..İçi dışı her açıdan Can Kurtbilin yorumuyla..Hatta küçük bir de bonus video .. Fena olmaz mı:)

fena olmaz mı..olur.. :D :D

dun aksam aktepeeydım cıhaz aldık muhabbetını yapmıştık aracın resımlerı beklıyoruzzzzzzzzz

dun aksam aktepeeydım cıhaz aldık muhabbetını yapmıştık aracın resımlerı beklıyoruzzzzzzzzz

hayırlı olsun mehmedim iyi günlerde kullanın dedikodu yaptınız haa sizi gidi sizi keşke haber verseydiniz bende gelirdim

bu arada arabayı bu kadar büyütmesyin yahu canlarım alt tarafı bir çuval civata hem millet de birşey sanacak abartmayın
sizlerin bu saygısı ve nezaketi karşısında beni ezmeyin lütfen mahçup oluyorum hepinize ayrı ayrı lambolar ferrariler vs feda olsun hep söylüyorum kaliteli dostlukların yardımlaşmanın saygılı ilişkilerin maddiyat ile ölçülmesi mümkün değildir iyi ki sizleri tanımışım hepinizi ayrı ayrı seviyorum herşey gönlünüzce olsun hep mutlu olun

Bencede güzel düşünce her iki kişiyide çok tanımasamda forumdan bildiğim kadarıyla bu olay için biçilmiş değil seçilmiş kişiler:).Araçta bu ilgiyi hakediyor.:D

xx

Geri
Üst Alt