Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Can Kurtbil Zafer Abi'nin Cupra'sını Görüntülesin..

bu arada arabayı bu kadar büyütmesyin yahu canlarım alt tarafı bir çuval civata hem millet de birşey sanacak abartmayın
sizlerin bu saygısı ve nezaketi karşısında beni ezmeyin lütfen mahçup oluyorum hepinize ayrı ayrı lambolar ferrariler vs feda olsun hep söylüyorum kaliteli dostlukların yardımlaşmanın saygılı ilişkilerin maddiyat ile ölçülmesi mümkün değildir iyi ki sizleri tanımışım hepinizi ayrı ayrı seviyorum herşey gönlünüzce olsun hep mutlu olun

o bir çuval cıvata dedıgın arac 100-200 arasını kac sanıyede cıktıgını buraya yazarsan bakalım mıllet ne dıyecek abi:):)

can resimleri çek antepden görelim..

ayberk isteğin üzerine arabanın kaplaması sökülüp orjinal rengine döndürülmüştür bilgilerinize :D :D :D

Abooo :rolleyes: Şok oldum Abi, ama orjinal rengi çok daha güzel mat siyahtan bence. Sapanca'da güneşin altında görmüştüm hala hatırlıyorum.

Şu an gayet güzel oldu.Özlemişiz rengini:)

Geri
Üst Alt