Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Can Kurtbil Zafer Abi'nin Cupra'sını Görüntülesin..

Can Fotoğraf konusunda harikalar yaratabilecek bir insan çok güzel kareler yakalıyacağından eminiz.....:eek:key:

Kirmayin bu kadar bekleyeni de bu hayal gercek olsun:)

Bugüne kadar yapılmaması hata herkes merak ediyor...:eek:

bu arada arabayı bu kadar büyütmesyin yahu canlarım alt tarafı bir çuval civata hem millet de birşey sanacak abartmayın
sizlerin bu saygısı ve nezaketi karşısında beni ezmeyin lütfen mahçup oluyorum hepinize ayrı ayrı lambolar ferrariler vs feda olsun hep söylüyorum kaliteli dostlukların yardımlaşmanın saygılı ilişkilerin maddiyat ile ölçülmesi mümkün değildir iyi ki sizleri tanımışım hepinizi ayrı ayrı seviyorum herşey gönlünüzce olsun hep mutlu olun

24

evet yaa.. o kadar çok bahsediliyoki bende çok merak ediyorum...

Beyler yorumlar ıcın cok sagolun,benım ıcın zevk olur zaten Zafer abımın Cuprasını cekmek,onceden de konusmustuk aslında denk getıremedık.Zafer abım ne zaman musaıt olursa fotolar cekılcek ;)

Beyler yorumlar ıcın cok sagolun,benım ıcın zevk olur zaten Zafer abımın Cuprasını cekmek,onceden de konusmustuk aslında denk getıremedık.Zafer abım ne zaman musaıt olursa fotolar cekılcek ;)

Yaşa be Can:)

Kesinlikle Zafer Abi süper olur mahrum etme bizi güzelliklerden...

Can Kurtbil... Fotoğrafı sevgiyle yoğurduk...

Geri
Üst Alt