Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon cam tavanın anahtar ile açılıp kapanması

Walkingdead

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Eski 2014 model 1.6 TDI aracımda anahtar ile cam tavan açma kapama özelliği mevcut iken, yeni aldığım 2016 model 1.4 eco TSI aracımda kumandaya basılı tuttuğumda sadece camlar açılıp kapanıyor, cam tavana müdahale edemiyorum. Aracın gizli özelliklerini mi açtırmam gerekiyor?

Merhaba arkadaşlar. Eski 2014 model 1.6 TDI aracımda anahtar ile cam tavan açma kapama özelliği mevcut iken, yeni aldığım 2016 model 1.4 eco TSI aracımda kumandaya basılı tuttuğumda sadece camlar açılıp kapanıyor, cam tavana müdahale edemiyorum. Aracın gizli özelliklerini mi açtırmam gerekiyor?

Anahtar senkronu bozulmuş olabilir camları açıp kapatıyor mu peki

benim 2018 ibiza da açılıyor ama ekranda ayar olabilir baktınız mı

Aracın gizli özelliklerini kısmen açmışlar. Demekki cam tavanın anahtardan açılıp kapanmasını sağlayan özelliğe dokunmamışlar. Teşekkür ederim arkadaşlar

Bende 2016 tdi var onda oluyor uzun basinca camlar ve sunroff acilip kapaniyor bence baska bir sorun var cunku hicbir gizli ozellik aktif edilmedi

Benimkine 2013 TDI CR style..önceleri oluyordu cam tavan ve camlar açılıp kapanıyordu..araca android teyp taktım calismaz oldu..yada arkadaşta vagcom vardı birazda meraklı takip bakalım dedi bilmeden bişey kapatiysa ondandır diyorum ama yinede emin değilim..bilen arkadaş varsa paylasirsa sevinirim..

Geri
Üst Alt