Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam flimi

merkan31

Kayıtlı Üye
Aracıma cam flimi çektirmek istiyorum hatay antakyada bilindiğiniz kaliteli biryer var mı?

Merhaba hocam, ben geçen gün lLumar ATR cam filmi çektirdim aracıma. Ankara'da ikamet ettiğimden dolayı yetkili bayisine ulaşımım kolay oldu. Firma Amerikan ve Türkiye Distribütörü BKFTEK. İnternet sitelerinden girip baktığımda size en yakın Osmaniye ilinde olduğunu görüntüledim ( yetkili bayiiden yaptığınız işlemler için 10 yıl garanti belgesi alabiliyorsunuz) . Cam filmlerinde türlü oyunlar döndüğünden dolayı sağlığınız için kaliteden şaşmayın. lLumar, 3m, Ziebart, Auton gibi markalara bakabilirsiniz.

Merhaba hocam, ben geçen gün lLumar ATR cam filmi çektirdim aracıma. Ankara'da ikamet ettiğimden dolayı yetkili bayisine ulaşımım kolay oldu. Firma Amerikan ve Türkiye Distribütörü BKFTEK. İnternet sitelerinden girip baktığımda size en yakın Osmaniye ilinde olduğunu görüntüledim ( yetkili bayiiden yaptığınız işlemler için 10 yıl garanti belgesi alabiliyorsunuz) . Cam filmlerinde türlü oyunlar döndüğünden dolayı sağlığınız için kaliteden şaşmayın. lLumar, 3m, Ziebart, Auton gibi markalara bakabilirsiniz.

Hocam aynen lumar yok 3m yok fakat sonax var gittim ASWF var dedi fiyatıda uygun geldi. Ön camada çektireceğim görüşü etkiler diye endişelerim var

Ön cama film çektirecekseniz 0.5 numara cam filmini yaptırın. Ancak polisler farkettiğinde sıkıntı yaratabilir.

Ekleme: 1 numara ve sonrası için en ön camda görüşü etkileme durumu oluyor.

Hocam aynen lumar yok 3m yok fakat sonax var gittim ASWF var dedi fiyatıda uygun geldi. Ön camada çektireceğim görüşü etkiler diye endişelerim var

Dediğim gibi hocam şimdi 3 cam film dükkanından 1 i llumar diğer 2 si 3m amerikan diye film satışı yapıyorlar. Ancak aslında çok önemli olan bir konu bu. Özellikle sağlığımız için. Güneşten gelen UV ışınlarını %99 absorbe ettiğinde Cilt Kanseri riskini oldukça azalttığı yapılan çalışmalarla sabit. Sonax ( AUTON ) yetkili bayisi ise ( Sonax web sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz ) tereddüt etmeden yaptırın. Auton High cam filmleri ömür boyu garantili.

marka ve kalıte olarak 3m yada ılumar olabılır ya da glasslend ama antakyada nerde bulablursunuz bu markaları bılemıyorum @wanted007 de hatayda sanırım konu hakkında yardımcı olabılır sıze

Ustadim ben Hatay'ın biraz (hatta baya baya) mahrumiyet yerindeyim maalesef. Yaklasik 90 km uzaginda kucuk bir ilcedeyim o yuzden cok yardımcı olamayacağım ustadim maalesef :(

Bende geçen hafta cam filmi icin fiyat aldim. Altea XL var bende. Ziebart'ta ön+diger camlar 1750 / sonax standart 880 / 3m firmasi ama 3m yerine ortinant gibi bsi kullaniyomus ön+digerleri 500/ diğer yerel tuning garage tarzi yerlerde 250-350 arasinda fiyat verdiler

Ha bide llumar dan fiyat aldim ATC 700 / ATR 850 dediler. Ayrıca haftaya da zam gelebilir falan dediler.

Geri
Üst Alt