Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi

engindokur

Kayıtlı Üye
Kırmızı gövde siyah tavan aronaya kaç numara cam filmi takılmalıdır. Çok boğmamak için ve hangi önerirsiniz

Ben cam filmini aksesuar olarak görmüyorum, bu yüzden de markalı olmak şartıyla 2 numara öneriyorum.

1-2-3 ön cam 1 ön sağ sol 2 arka 3 öneriyorum ben tabi kişiden kişiye değişir :)

“Perdesiz ev filmsiz araba olmaz”Bu görüşten yola çıkarak leon fr da en ön cam 1 geri kalan hepsi 3 numara en koyusu olarak kullanıyorum ve mutluyum

Kendimde kamu görevlisi olduğum için yasak konusunda çok sıkıntı yaşamıyor bi nebze de olsa pozitif ayrımcılığa maruz kalıyorum

ön cam hariç bütün camlar 2 numara bana göre

Cam filmi araçta olmazsa olmazlardan bence de, aracım beyaz ön cam 0,5 mm varla yok arasında diğer camlar 2 numara mis gibi görünüyor ve güneşi de kırdığı için baya iş görüyor. Bazen ön camı 1 numara yaptırsa mıydım deyip duruyorum desem de genel olarak memnunum.

eger küçük bebeginiz varsa arkalar 3numara ol ak zorunda 2 de icerisi görünüyor baya. yeri geliyor anne bebegi beslemesi gerekiyor. onlerde sürüş güvenliği için 2 numara dan çok olmamalı. bende aksesuar değil ihtiyaç olarak görüyorum.

çevirmelerde sorun yaşamak istemiyorsanız 2 numara yüzde 35 olarak yaptırın derim

Geri
Üst Alt