Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi

hasan59

Kayıtlı Üye
Iyi aksamlar arkadaslar aracima cam filmi yaptirmak istiyorum yan camlara 2 on cama 1 numara dusunuyorum ne marka cam filmi onerirsiniz ve on camda film kullananlar dusuncesini yazabilir mi on cama filmde kararsız kaldım tekirdagda film yeri neresi var guzel olarak

en sağlıklısı yerinde gidip karar vermek. marka ve kaliteye göre numaranında tonu değişkenlik gösterebiliyor.

valla buiş biraz paraya bakıyor. Ben 3 aracıma da 100-150 tl arası filmler çektirdim, çokta memnun kaldım. çok fazla paralar bu iş için bence gereksiz. Ama zevk meselesi. ön cam polisler için veli nimet. yakalanırsan ceza yersin. ön cam hariç geri kalanlara 2 numara yani %20 koyu çektir.

yan camlardaki filmde polis cevirmesinde sıkıntı oluyor. özellikle gece cevirmeleri

Iyi aksamlar arkadaslar aracima cam filmi yaptirmak istiyorum yan camlara 2 on cama 1 numara dusunuyorum ne marka cam filmi onerirsiniz ve on camda film kullananlar dusuncesini yazabilir mi on cama filmde kararsız kaldım tekirdagda film yeri neresi var guzel olarak
film için markadan çok ustayı sorgulaman gerekr hasan. malzeme ne kadar iyi de olsa ustan kötüyse o iş olmaz.
servise gelicektin serviste fatih var çalışkanın arka tarafında çekiyolar servis anlaşmalı.
ya da @WildlesS ismail abinin tanıdığı var.

Kesinlikle işçilik en önemlisi, ben bugünew kadar 5 aracıma film çektirdim hepsinde ufak ufak sıkıntılar yaşadım, arka camda balonlar oldu yan camda minik sökülmeler oldu, en iyi malzemeyi de kullandım en kötüsünü de, tek farkları güneşe karşı dayanıklılık süresi.Ama 1 numara cam filmini öneririm, diğerleri akşam karanlığında kullanımda zorluk çıkrtır.

Ön cama takma gece ve de yagmurda cok zorluyor polis icin de sıkınti ama kendi saglıgın icin takma ben kendim soktum kendi on camın fılmını kimi yer koptu kimi yer kaldi birsürü ugrastim temizlemek için yanlari 2 numara yapınca zaten on camda hafif karartılı duruyor yanlari polis affediyor ama on cami zor ohal var zaten kesin yersin ceza :)

Yardımınız için teşekkür ederim tekirdağda biyerle görüştüm cosmos marka kullaniyorlar orda yaptirabilirim ama yarın servise gidicem oraya da bi sorarım fiyat uygun gelirse orda da yaptirabilirim

Geri
Üst Alt