Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi yaptırdım

VARG

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bugün 5 cama film yaptırdım Llumar Atr 15. Gayet net görünüyordu arabanın içi tabi gece ve düşük ışıkta aynı şey olamayacak. Ben gündüz kullanımında bir sıkıntı görmedim arabanın içi gayet ferah duruyor içeriden bakınca çok koyu görünmüyor. Ama nette yorumlara bakınca içim karardı resmen . Polislik durum olur mu acaba diye düşündüm sonradan. Ya da muayenede sıkıntı çıkar mı? Genel olarak ben memnunum filmden. Gece sürüşünden sonra yine yorumumu yapacağım. Sizin görüşleriniz nedir onu merak ettim. Benimle paylaşırsanız sevinirim.

Gece sürüşünde sıkıntı olur sanıyordum. Sağda solda öcü gibi anlatılıyormuş sadece, ön yargılı olmamak lazım. Ne yan görüşte ne de arka görüşte hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gece otoparka geri geri girerken bile sanki film yok gibiydi. Benden 10 üzerinden 10 aldı diyebilirim. Düşünen arkadaşlara rehber olabilir.

Ustadim hayirli ugurlu olsun gule gule kullan insallah. Llumar kalitedir. Öcü olanlar ise merdiven alti sacma sapan cam filmleridir :) bugun bir arkadasin tofasa bindim 3 numara film vardi galiba arkadan gelen aracin fari bile karartmali dikiz aynasi gibi gorunuyor arkayi gormek ise hak getire :D

Tekrardan hayirli olsun. Sakincasi yoksa foto atma sansin varsa dusunenlere daha yol gosterici olur diye dusunuyorum :)

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Teşekkür ederim. bilgisayardan fotograf boyutunu küçültüp atayım. Büyük diye kabul etmedi.

hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız cızılmeden kullanmanız dileği ile

• Beğen
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
Filmsiz bir araba dusunemiyorum.

• Beğen
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Gayet güzel gözüküyor. En son eklediğiniz fotoğrafa göre polislerle de sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

• Beğen
Arkadaşlar merhaba bugün 5 cama film yaptırdım Llumar Atr 15. Gayet net görünüyordu arabanın içi tabi gece ve düşük ışıkta aynı şey olamayacak. Ben gündüz kullanımında bir sıkıntı görmedim arabanın içi gayet ferah duruyor içeriden bakınca çok koyu görünmüyor. Ama nette yorumlara bakınca içim karardı resmen . Polislik durum olur mu acaba diye düşündüm sonradan. Ya da muayenede sıkıntı çıkar mı? Genel olarak ben memnunum filmden. Gece sürüşünden sonra yine yorumumu yapacağım. Sizin görüşleriniz nedir onu merak ettim. Benimle paylaşırsanız sevinirim.
Öncelikle hayırlı olsun hocam. Ben de geçtiğimiz ay LLumar ATR 20 serisi ile Golf aracımı süsledim. Cidden ne kapalı otoparkta ne de gece sürüşlerinde bir sıkıntı yaşamadım. Bildiğim kadarı ile sizlere muayene ve polislik durumunu da izah edeyim. Aracınız muayeneden geçer, hiçbir sıkıntı da yaşamazsınız. Hafif kusurlu olarak not düşerler. Karayolları Trafik Kanunu gereği camlarda görüşü engelleyecek ve çevreyi rahatsız edecek aksesuar bulundurulması yasak. Burada biraz da Polis'imizin insiyatifine bağlanmış durum. Çünkü dediğiniz gibi ATR15 gibi koyu bir filmle bile görüşünüzün engellenmediğini söylüyorsunuz. En ön cama koyu ton bir film çekilmediği sürece genelde emniyet güçlerimiz iyi niyetli davranıyorlar.

• Beğen
Uzun yıllar kullanmanız dileklerimle. Cam filmi güneş ışınlarından korumasının yanında araca gerçekten başka bir havada katıyor.

Geri
Üst Alt