Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi Cezası..

Benim camlar 1 numara...sadece en on ve on iki kapida film var..otomatikman diger camlar kendinden renkli oldugundan esit duruyor..

fevzi aracının resmının daha buyuk halı yokmuyudu bu bıraz kucuk kalmıs

Cam filminden ceza kesilince muayeneye gitmek zorunlu mu? İlk defa duyuyorum.

Yiğit çarşamba günü bende cam filminden ceza yemiştim. Finallerin bitimini kutladık taksimde sonrasında çevirmeye girdim 41 promil alkolle ehliyet elimde kaldı :) polis uyuz oldu sonra cam filminden ceza yazdı. Keşke sadece filmden ceza yazsa bide emniyet kemerinden ceza yazdı 35 puanım gitti totalde.. :mad: ve benim emniyet kemerim takılıydı.. O zaman sorduğumda cevap vermedi diğer ceza neden dediğimde. Eve gidince madde numarasından anladım.

Peşini bırakma bu işin. Gerekirse dava aç. Şerif sanıyor kendilerini bunlar.

peki ben şimdi naapıyım filmleri söktürmeyip sadece cezayı yatırır ve tekrar çevrilirsem arabam bağlanmaz mı. ??

:)

eger bes gunluk ızın yoksa ceza makbuzunda hıc sokme bır sorun cıkmıyor 5 gunluk ızın verdıyse ceza makbuzunda yazar

nasıl farketmio 1 numara takan adamla 4-5 numara takan adam arasında fark olması qerekio 1 numaralı adama ceza kesilip 5 numaralı adama ceza kesilmiosa ben bunda art niyet ararım normal koşullarda 3 numaraya kadar yasal olduğunu biliorum ben

md.30-1/b sanırım yada 31. numarayla ilgili birşey demiyor nedenini sordum polise karartma serbest film yasak saçma birşey dedim. Araçta yangın çıktığında vs bişi olduğunda film varsa cam kırılmıyor dedi dedim ulan film olsa da olmasa da kıramam ki ben o camı onun içinde otobüslerdeki alet gerekli hertürlü kıramicam eğer bu yüzdense oda saçma dedim. Yasak işte madde öyle biz bişi yapamıyoruz dediler. Ben söktürmicem 2.sinde bi daha 140TL ceza ve 20 ceza puanı yeriz. Muayeneye filan gidilmez sanırım polis bana öyle birşey söylemedi 2.sinde bağlarız diye :) benim filmlerden içerisi görünüyor karartmalarla aynı 2 numara sanırım.
Film yaptırmasam içindeki teyp için hırsızlar görüp kırar öyle daha iyi olur hırsızlar iş yapar demi dedim.. Ya söktürüp lazerle kararttırcam yada böyle devam edicem ben.

Geri
Üst Alt