Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam film uygulaması

Barakuda

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Leon FR aracıma cam filmi uygulaması yaptırmak istiyorum.
Fakat aracımda arka camlar fabrika çıkışlı karaktılmış cam. tahmini 1 numara seviyesindedir.

Ben aracıma 2 numara cam filmi yaptırmak istiyorum fakat arka camlar karartılmış cam olması nedeni ile daha koyu kalacağını düşünüyorum.

Bütün camların aynı seviyede olması için nasıl bir uygulama yaptırmam gerekiyo. Böle bir uygulama yaptıran varmı, yada bilgisi olan.

2 seçenek var.1.seçenek: ön camlara 1 numara yaptırıp arka camları orjinal şekilde bırakmak. 2.seçenek: arkalara en geri dahil 1er numara film yaptırıp ön iki cama 2 numara film yaptırmak.Ben 1.seçeneği yaptım.Lumarr 1 numara film ile en ön cam dahil önleri yaptırdım.green seri yaparsan tonlar 100% e yakın uyumlu oluyor.Kolay gelsin...

Geri
Üst Alt