Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

California Scents Araç Kokuları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tane Fiyatı: 15TL
3 tane alana 1 tane bedava! Yani 4 tanesi 45TL (Tanesi 11.25TL'ye geliyo).
İstanbul'a kargo ücreti, PTT kargo ile 4TL'dir. Kargo, alıcıya aittir.

Çeşitler:
Monterey Vanilla/Laguna Breeze/Shasta Strawberry/Newport Newcar/Desert Jasmine/Coronado Cherry/Apple Valley/Avalon Apple Cider/Capistrano Coconut/Cinnamon Coast/Citrus Splash/Concord Cranberry/Fresh linen/Gardenia Del Mar/Golden State Delight (bubble gum)/Hawaiian Gardens/Hollywood Tropicana/La Jolla Lemon/LA Lavender/Malibo Melon/Mojava Mango/Napa Grape/Orange Squeeze/Palisades Pina Colada/Palm Springs Pineapple/Santa Barbara Berry/Smoke Away/Tahoe Powder/Vista Grapefruit/Arctic Ice/Melon Mango/Squash Blossom/Cinnamon Apple

Ürünler resimlerdeki gibi ayarlı kapak ile gelecektir. Araç bardaklıklarınıza tam olur.

California-Scents-Oto-Kokusu-U-S-A__29286663_0.jpg

dscn6709.jpg

ayberk kendine ayirdin mi; yoksa hepsi satilik mi??
ne hareketli piyasasi varmis bu meletin de..

evet beyler bayanlar taze kokular burada..

Kendime ayrıca söyledim Rıza :) Bunlar satılık olanlar.
Ankara'da çok isteyen oldu onun için aldım bende. Foruma da koyayım diye Can'la konuşuyoduk MSN'de, akşamına Utku konu açmış :) Tesadüf.

new car sende de mi yok yahu

ben cherry kullandım kımse begenmedı
şurup diyo binen arabaya
başka güzel bişey bulmam lazım

ben cherry kullandım kımse begenmedı
şurup diyo binen arabaya
başka güzel bişey bulmam lazım

Hafif olur diye Vanilya söyledim 3 tane. Ürünler elime ulaşınca tekrar bilgi veririm hangisi nasıl diye :)

buble gum yollarsın kargo ile ayberk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt