Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

California Scents Araç Kokuları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aferin ayberk kardeşim beyefendi adama böyle nazik ve düşünceli davranmak yakışır ..
bu arada herkes bublblegum diyor senden ricam benim siparişi 2 bubblegum 2 vanılla olarak değişebilirmiyiz tabi mümkünse

Tamamdır Zafer Abi. Siparişi bu akşam vericem. İstediğin gibi 2 Bubblegum, 2 Vanilla söylüyorum.

ayberk teşekkür ederim kargom geldi kokular harika :) kargo için yurt içi kargoyu tavsiye ederim %40-50 indirimli gönderileri var aras kargo biraz kazıkçıdır aklında bulunsun.tekrardan teşekkürler :)

Bu kokular nasıl hiç bilmiyorum.
En güzeli hangisidir tavsiyeleriniz olursa bende sipariş vermek isterim.

En çok satılan Bubblegum. Sakız gibi kokuyo. Berry var dut kokusu, Cherry var vişne kokusu, Paracetamol ilaç gibi kokuyo benim çok hoşuma gitti :D Melon var kavun kokusu, daha tonlarca çeşidi var.

Bir dahaki sefere PTT kargo ve Yurtiçi kargo'dan fiyat alıp gönderileri yapıcam. Tekrar kusura bakmayın. Dediğim gibi, kargo ücretinden şikayetçi olan varsa eğer kargo ücretini hemen hesabına geri yollayabilirim.

abı bana ortaya karısık yollarmısın eger barabara guzel dıyosan bana 2 barbara bırde vanılya yollarmısın tabı elındede bunlar kaldı sanırım

abı bana ortaya karısık yollarmısın eger barabara guzel dıyosan bana 2 barbara bırde vanılya yollarmısın tabı elındede bunlar kaldı sanırım

Kendime 1 de Bubblegum ayırmıştım hediye olarak da onu yollayım sana madem Şemun. Dert değil ben bi sonraki siparişten getiririm kendime :)
Sen bana adresini özel mesajdan yolla, ben sana 1 Bubblegum, 1 Monterrey Vanilla, 2 tane de Santa Barbara berry yollayım. Hem 3 alana 1 bedava kampanyası da işe yarasın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt