Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

California Scents Araç Kokuları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gungorulas

Kayıtlı Üye
California Scents araç kokuları satılıktır arkadaşlar.
Golden state
yasmine
vanilla
peach
lemon
karpuz
mango
portakal
apple
smoke away

hepsi elimde mevcuttur.tanesi 15 tlden satıyorum.

Görüldüğü kadarıyla kendinizi hiç tanıtmamışsınız ?
Gerekli uyarı yapılır size ama bende demiş oluyim

kusura bakmayın arkadaşlar.daha önceden üye olmuştum foruma.aktif değildim.o nedenle kendimi tanıtmadan yazdım kusura bakmayın.üyeler kısmında kendimi tanıttım biraz önce

California Scents araç kokuları satılıktır arkadaşlar.
Golden state
yasmine
vanilla
peach
lemon
karpuz
mango
portakal
apple
smoke away

hepsi elimde mevcuttur.tanesi 15 tlden satıyorum.

kusura bakmayın arkadaşlar.daha önceden üye olmuştum foruma.aktif değildim.o nedenle kendimi tanıtmadan yazdım kusura bakmayın.üyeler kısmında kendimi tanıttım biraz önce

Üyeler kısmında denizlide okumaktayım yazmışsın ulaş TİCARETmi okuyorsun:confused:

yok hocam ben makine müh okuyorum:Dticaret falan amacım değil.arkadaşlar istemişti bu kokulardan bende yurtdışından aldım bi koli kendileri almayınca elimde kaldı ben satıyorum yoksa california scent mümessli değilim yanlış anlama:D

yok hocam ben makine müh okuyorum:Dticaret falan amacım değil.arkadaşlar istemişti bu kokulardan bende yurtdışından aldım bi koli kendileri almayınca elimde kaldı ben satıyorum yoksa california scent mümessli değilim yanlış anlama:D

Sevdim seni zeki bitalebesin:)

Memleket kayserimi...:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt