Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Caddy vs C-max

Hangi fiyata hangi araç? Alternatif?

• Kullanılan toplam oy
    24
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
c-max i bilmem ama caddy nn yaşıyacağı yükü xl ancak rüyasında taşır. :) ayrıca yeni c-max çok güzel bir araç. hele o direksiyondaki derinin dokusu yokmu hastayım ona :)

oylamaya katılmamıştım, daha yeni oy kullandım herkez doğru yolu bulmuş güzelll...

gani bey keşke o gunun fotorAFLARINI çekseydım. eğer ısterseniz arabayı getiririm bakarlar.

Çok naziksin Serhan, yardımseverliğin için teşekkür ederim. Şayet bu yönde karar verirse temasa geçeceğimden emin olabilirsin :)

biraz önce ford bayisinde c-max inceledim hem kısası hem uzunu. Yaklaşık 1 saate kaldığım showroomdan çıkarken içimden "Bizim arabalar halt etmiş" diye geçirdim, sevmeye sevmeye açtım leonumun kapısını, belki severim diye Çorlu girişteki seat VW bayisine de uğradım ama hiçde etkileyemedi beni...

1,6cc 180hp, tüketim ortalama 6,6lt yazıyor. Arabanın torpidosuna kafamı bile sokabilirim kocaman. Cam tavanı ile içerisi çok daha aydınlık ferah bir hale gelmiş. Arka koltuklardaki rahatlık ön koltuğu unutturacak cinsten. Kayar kapılı araçları hiç sevmezdim, 2 saat öncesindeki incelememle bu fikrim de değişti. Elektrik aksamı kapatıldığı için görsel şöleni yaşayamadım, yaşasaydım leonu orda terkederdim herhalde iyiki kapatmışlar :D:D:D İç dikiz aynasının önünde tavan perdesini aydınlatan yerdeki hazneye basıyorsun gözlük kabı bölümü çıkıyor. Onun da altında bir kapak var, bu neymiş dedim altından arka koltuklardaki küçük misafirlerinizin durumu takip edebileceğiniz başka bir aynacık çıktı, bu detayı hiç bir araçta görmemiştim çok keyifli olmuş.

Çorlu girişteki bayide Caddy'ye mi baktın abi yani etkileyemedi dediğin araç caddy di mi? O ayna benim de dikkatimi çekmişti hatta eski kasasında bile var.

c-max i bilmem ama caddy nn yaşıyacağı yükü xl ancak rüyasında taşır. :) ayrıca yeni c-max çok güzel bir araç. hele o direksiyondaki derinin dokusu yokmu hastayım ona :)

C-max bence de yakışıklı bir araba, en az 5 sene yollarda da görürüz. Ama işte fiyatı :confused:

oylamaya katılmamıştım, daha yeni oy kullandım herkez doğru yolu bulmuş güzelll...

Herkes C-max diyor abi ama fiyata gelince eder mi kıstası biraz kafa karıştırıyor. Bu arada titanium x paketinde otomatik park asistanı da var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt