Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C Segmenti Sedan Araç Kralını Seçelim Mi ?

C Segmenti Sedan Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    108
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
octavia
jetta
s40 en sonlarda içi çok kötü.

yeni gelecek astranın gideri var gibime geliyor. yeni astra - s40 arasındayım. oyum astraya.

kimse yazmamış ama chevrolet cruze bence şu anda içlerinde en cazip ve güzel olanı.

kimse yazmamış ama chevrolet cruze bence şu anda içlerinde en cazip ve güzel olanı.

motoru beni zorlamayacak(ekonomi) ve tatmin edecek olsaydı cruze alacaktım ben. Caziplik konusunda kesinlikle öyle :) Aracın önü de çok farklı geldi açıkçası bana, agresif çizgileri var zaten cruzenin. Ama stopları çalıntı olmuş biraz :) Ekstra olarak bile bi-xenon gibi benim için kritik birşeyin alınamaması yüzünden ve özellikle de motordan puan kırdım ben :) yoksa cruze başarılı bir araç. Okulda her gün görüyorum bi siyah full cruze. Düşünüyorum hata mı ettim acaba diye bazen.

1. si volvo dünyanın en sağlam arabalarını üretiyo
2.si iç dizaynı kuzey asaletini simgeliyo.

1.iç dizaynı ultra boğucu ve yüksek kaliteye sahip değil
2. sadece logosu volvo şasesi ve platformu focus II

hiç bir şey uzaktan göründüğü gibi değildir :)

motoru hakkında pek bi bilgim yok açıkcası ama, şu sıralar benimde çok gözüme çarpıyor, ayrıca o fiyata motorunu bile düşünmeden alınacak bi araba bence.

1.iç dizaynı ultra boğucu ve yüksek kaliteye sahip değil
2. sadece logosu volvo şasesi ve platformu focus II

hiç bir şey uzaktan göründüğü gibi değildir :)

bence iç dizaynı çok hoş aracın.sade olması benim hoşuma gidiyo özellikle de orta konsolun ince olması orjinal olmuş.
şasesi eğer focus sa ki ben hiç anlamam bu ayrıntılardan =) , cidden baya sağlam olmalı focuslarda.çünkü bi arkadaşım volvo s40 ile takla attı ve inan burnu kanamadı.ayrıca 1.6d cidden köpek gibi gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt