Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C.S 1.6 Oyun Turnuvası Düzenliyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serbayim benim planda degisiklik oldu, bu yuzden turnuvaya katilamayacagim. Salı gunü gelecek misafirim (kirec ailesi ve arkadaslari) çarşambaya gelecek. Şimdiden affınıza sığınıyorum. İnsallah en kısa zamanda telafisini saglarım.
ewet serbayım biz gidiyoz... özletti kendini.. yoksa anlamadığım halde bende katılırdım wallaa...

cs_assault_crayola

herkesin alışkın olduğu map. Bu turnuvadan sonra yeni tüm mapleri yükleyeceğim artık oralarda oynayacağız :)

Awp_battle map. Kesinlikle bu harita olmalı.

şiiii kuraları bençeyim ya [MENTION=40]PATRON[/MENTION] nooooolur ,veye hani eskiden maç yaparken iki kişi çıkar adam seçerdiya karşılıklı adam seçelim sen le ben olmaz mıpuhahapuhahapuhahapuhaha

bugün yalovada olmam gerekti.Akşam yetişmeye çalışıcam.Bu arada her takım kendi arasında skype veya benzeri birşey yapabilir bu şekilde daha sağlıklı olur bence

şiiii hazırlanı yonuz mu bakim akşama . varsa antrenman isteyen buyursun cs ye

serbay abi bir an önce kuraları çekmen lazım : ) geç kalmadan arkadaşlar listeyi görsünler ona görede takımlarını erkenden seçmiş hazırlanmış olurlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt