Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bursa'da ''Chip Tuning'' ???

eds olsun abı,cık otobana gazla kım tutar.Sehır ıcınde gazlamanın zaten ne zevkı olur ne de mantıgı.Adamlar amerıkada 60 mılı gecemıyolar ama 1000hp araba yapıyor.ayrıca su pıst organızasyonları da basladımı herkes beygırınden de zevk alır merak etmeyın :)

abicim ben otobanda fotolandım zaten, yakın zamanda her yerde devreye sokacaklar yer kalmayacak sanki.

o zaman boşa masraf etmeyelim biz yaw fazlaları elden çıkaralım bari ..
satılık hor kullanılmamış sürekli ahırda özel yemle beslenmiş veteriner bakımlı 300 adet beygir , pazarlık yapılır :(

puhaha

satılık hor kullanılmamış sürekli ahırda özel yemle beslenmiş veteriner bakımlı 300 adet beygir , pazarlık yapılır :(

:D:D

abicim ben otobanda fotolandım zaten, yakın zamanda her yerde devreye sokacaklar yer kalmayacak sanki.

Yer mevki nere abi? Aman ordan uzak duralım..

puhaha

Bu arada superchips önermem 1.4 TDI'da ya Revo yada Barbaros öneririm..

makbuzda Silivri yazıyor. Benim bildiğim istanbuldan tekirdağ yönünde küçük çekmeceyi geçince selimpaşa gişelere gelmeden önce yokuşu çıkıp tatlı bir rampa aşağı giderken sağda duran direk sistemi taşıyor ve sürekli sarı ışık yanıp sönüyor. bu direği biliyrum ve oradan 120 altına düşüp geçtim giderken, sanırım başka bişey daha var yolda, gelirken aynı yapıya sahip 10a yakın direk olduğunu farkettim. Gelirken bişey yok diye bide tapa gaz geldim ,nşallah başka ceza gelmez yarın diğer gün.

50 sini ben alayım abim bana 150 ps yeterde artar :D

makbuzda Silivri yazıyor. Benim bildiğim istanbuldan tekirdağ yönünde küçük çekmeceyi geçince selimpaşa gişelere gelmeden önce yokuşu çıkıp tatlı bir rampa aşağı giderken sağda duran direk sistemi taşıyor ve sürekli sarı ışık yanıp sönüyor. bu direği biliyrum ve oradan 120 altına düşüp geçtim giderken, sanırım başka bişey daha var yolda, gelirken aynı yapıya sahip 10a yakın direk olduğunu farkettim. Gelirken bişey yok diye bide tapa gaz geldim ,nşallah başka ceza gelmez yarın diğer gün.

ılk defa duydum abı,gecelerı zaten sureklı roll guzargahı mahmutbey gıselerden selımpasaya kadar oluyor ama hıc oyle ceza flan gelmedı kımseye bugune kadarda,gunduz de basa basa arkadasın yazlıga cok gıttık geldı yıne o tarz bsy olmadı ılgınc

Yok Yok ben kararımı değiştirdim arkadaşlar..
Chip falan yaptırmayacağım :)

Geri
Üst Alt