Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bursa Drag Yarış Videosu

abi baştan sona kadar izledim keşke videonun arasına şarkı koymasaydınız olmamış. Genel olarak videoda görüldüğü kadarıyla çekişmeli sahneler yaşanmış. Fıratda hiç haber vermiyoo giderken baksanaaa şuna :) Sen yarışmadınmı ayrıca Murat abi?

Zewklı gecmıs sırıon saka ustune saka yapmıs resmen :)

abi baştan sona kadar izledim keşke videonun arasına şarkı koymasaydınız olmamış. Genel olarak videoda görüldüğü kadarıyla çekişmeli sahneler yaşanmış. Fıratda hiç haber vermiyoo giderken baksanaaa şuna :) Sen yarışmadınmı ayrıca Murat abi?

Videoların bir kısmını müzik olmadan facebook'ta izleyebilirsin. Çok eğlenceli bir gün geçirdik. Fırat sağolsun oradan kalkıp Bursa'ya geldi ama diğer birçok araç gibi Sirion tarafından ezildi. :) Ben yarışmadım. Kamera ile çekim modundaydım. :)

yapma be murat abi o kadarda ezilmedik :) kafa kafaya gittik.

serbayım senin içinde sirionla mini bir organizasyon düzenleyebiliriz istersen :)) araba hafif olunca tazı gibi kaçıyor

Geri
Üst Alt