Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bunlarda benim rott'larım

maşallah çok sevimliler bende gecen ay ikitelli sanayisine gittim sipoiler yaptırmak için adamla konusuyordum köpeği sürekli havlıyordu kendini sevdirmek için beni hiç konusturmuyordu bende dayanamadım ve zincirle baglı olan rodvaydır cinsi köpege yaklaştım vee onu sevdim fakat bu çok kısa sürdü çünkü elimiısırdı ve dişeri elime geçti hayatımda ilk defa bir köpek beni ısırmıstı çok sasırdım ve elim kanamaya basladı sahibi hemen köpeği uzaklastırdı normalde yapmaz dedi ama şimdi hamile ve huysuz dedi aşılarıda sağlıklı bir şekilde yapıldı dedi ben her ihtimale karşı hasekiye gittim ve 2 adet iğne yaptırdım daha sonrada iki tane daha ve 10 gun sureyle köpeği takip etmemi istediler eger kuduzsa öleceğini söylediler bende yaşaması için dua ettim neyseki ölmedi beni ısırmasına ragmen içimdeki hayvaan sevgisi hiç azalmadı aksine onlara olan ilgimi dahada arttırdı sahibiyle konustum kendini affettirmesi için bana birtane yavru vericek bakalım yerim müsait olursa aalmayı düşünüyorum fakat dişimi yoksa erkekmi almalıyım bilmiyorum

abi ben korttum ve hep korkacağım bunlardan :(

Kemal üzücü bir olay yaşamışsın ama sahibinin dediği gibi dişi hamile olduğu dönemlerde çok hassas olabiliyor dikkat etmek gerek ve eğer bir yavru sana verecekse kendini çok iyi hisset, cidden rott yavrusu çok başka bir şey oluyor yerin ve imkanların müsaitse kesinlikle edin ama dişi edinme erkek edin :)

buda bnm kı :)

dgo.jpg

Ekli dosyalar

• dgo.jpg
    dgo.jpg
    80.6 KB · Görüntüleme: 7
Geri
Üst Alt