Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugun Az kalsın yanıyorduk!!!

walla bakmazsan böyle olur da diyemiyecem ama farkedilmesi iyi olmuş gerçekten. Geçenlerde benim iç aydınlatma lambalarından biri kısa devre yapmış bizde cayır cayır yanacaktık nerdeyse. üzerine titrediğim arabamda hemde kızımla yalnızken öyle bişey olsa ne kadar da kötü olurdu düşünmek bile ürpertiyor içimi. Geçmiş olsun.

abi iç lamba dediğin sonradan taktırdıkların mı? Öyle sakat durumlar olma ihtimali var mı? :confused:

Geçmiş olsun neyseki bi sorun olmamış Allah kimseye yaşatmasın...........

şaka gibi bi memlekette yaşıyoruz..
havalar soğuk zaten..demek ki o motor ne şartlarda ne bakımsızlıkla çalışıyosa alev almış..
geçmiş olsun Savaş'ım..

Gecmis olsun Kardesim

sağolasın eyvallah

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

şaka gibi bi memlekette yaşıyoruz..
havalar soğuk zaten..demek ki o motor ne şartlarda ne bakımsızlıkla çalışıyosa alev almış..
geçmiş olsun Savaş'ım..

Sagolasın yigit aynen dedigin gibi bakımsızlıktan ve sartlardan dolayı bıze patladı ıste

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

Geçmiş olsun neyseki bi sorun olmamış Allah kimseye yaşatmasın...........

Sagol amin amin cümlemize

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

Geçmiş olsun Savaş...

Türkçe'mizi mahvetmişin bu arada,bu nasıl bi yazılış şekli yahu böyle..Cümleler birbirinin içine geçmiş,harfler eksik yazılmış..Biraz daha dikkat edelim..:)

Sagolasın eyvallah

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

bende şimdi mesajı düzelttim ve altına not düştüm, madem burda da konusu açılmış söyleyeyim, forumumuza yazarken güzel Türkçe mizin kurallarını kullanalım, msn yazışma dili ve yamuk yumuk çarpık kelimelerden sakınalım...

Tamamdır bidakine dikkat edicem

Geçmiş olsun kardeşim...otobüs 500T ehlikeydi dimi...:D

Geri
Üst Alt