Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü...? (2010)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
faruk abinin aracı optimum otoparkta gördüm

slvest yusufla fenerde buluşuldu

dün epeyce kaldık orada Hakan, Ece ile yalnızdık hem güzel hemde sıkıcıydı ama Ece güzel eğlendi bende mutlu oldum.

Bugun baya SCW üyesi gördüm valla =)

evet güzel bir gündü ama alışveriş merkezlerindeki uğultuyu maksimum 3 saat kaldırabiliyom sonra birden kendimi atmak istiyom dışarı o yüzden dayanayıp en erken ben çıktım galiba.

Evet abi, go-kart yapcaktın sen de aslında, ben bile yaptım sonunda :D

Melih içerdeki gürültüyü kaldıracak halim kalmadı gokartta hiç dayanamazdım sanırım. Ece içerde yordu bizi ona binecem buna binecem şuna da gidelim :D kaçmak erkekliğin 10da 9uymuş bende onu kullandım kafam şişti :D

çok kişi gördüm bugün, özlem giderdik, çok iyi oldu...

dün epeyce kaldık orada Hakan, Ece ile yalnızdık hem güzel hemde sıkıcıydı ama Ece güzel eğlendi bende mutlu oldum.

evet güzel bir gündü ama alışveriş merkezlerindeki uğultuyu maksimum 3 saat kaldırabiliyom sonra birden kendimi atmak istiyom dışarı o yüzden dayanayıp en erken ben çıktım galiba.

Hayir en erken ben ciktim :)

Gerçekten de iyi oldu ya görüştüğümüz.

Bu arada harbiden Mesut sen ev sahibi değilmiydin arkadaşım, ne karşıladın bizi Shell'de ne de yolcu ettin Kale AVM'den :D

Bir de tekrardan teşekkür ediyorum özellikle Serhat abi'ye, tabi çiçeği burnunda yöneticimiz Dogukan'ı da unutmiyim :)

edit: Bu arada 1000. mesajım mutlu bir psikolojiyle atmış oldugum teşekkür mesajı oldu, sizlerle nice 1000 mesajlara inşallah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt