Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Test ettiğim araçlar...

corollayı hyundai accent gibi de anlatmayın canım kardeşlerim :)

tamam ses alıyordur ama toyotaya yakışmayacak derecede alıyordur ;) bi şahin kadar almıyordur sanırım :)

MMT nin rezilliğini zaten dünya alem biliyor ona laf yok :D

Bütün bunların dışında corollanın o parayı hak etmediğine kesinlikle katılıyorum.

Konudışı:

Alp Eskişehir dönüşü İzmir yapsana :D

Herhalde bir hyundai kadar ses almıyor Gökhan. :) Ama o paraya ben çok daha iyisini beklerdim biraz hayal kırıklığı oldu. Herşeye karşın uzak doğunun 1 numarası bence Toyota..

Bugünde Mazda 3 test edildi yorumlar birazdan...

Yawru baslıgını corolla ıle leon test ettım gıbı bsey yapsana bence daha yararlı olur arama kısmında,daha rahat ulasılır

Bız degıstıremıyomuyuz :confused: o zaman yonetıcıler okusun bu cagrımı :)

edit'ten,gelişmiş deyip değiştirebiliyosun başlığı...

Alp tsi testinden sonra başka bir araç testine çıktıysan dumur olman gayet doğal bence. o kadar ödülü boşa almamış, daha devir saatinin başlarında kullanıma hazır tork ve güç var. daha üst bişeyle testi devam etseydin Toyota yerine, mutsuz olmana gerek olmazdı. Toyotanın en sevdiğim özelliği, Türk insanının da çok sevmesi ve ticaretinin kolay olması. Binek türlerde japonlar uzak durmalı benden, Toyotaya yorum bile yapmak istemem.

Geri
Üst Alt