Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Yakında yapacak olduğum ip neonlar için aracın biyerlerini söktüm ama göğüs radyo yerini sökemedim bana yardımcı olacak arkadaşlar varmı acaba (leonmk2)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracı alır almaz ön arka tamponları söktürüp boyattım. Siyah plastik parçaları zımpara yapıp piano black boyattım. Pasta cila ve seramik kaplama yaptırdım. Kaput koruma ve cam filmi çektirdim. Tabi plakayada vernik atıldı. Bundan sonrası sadece temizlik :D20313
Egzos ucu taktım ama cok emanet durdugu için söktüm

20314

Aracı alır almaz ön arka tamponları söktürüp boyattım. Siyah plastik parçaları zımpara yapıp piano black boyattım. Pasta cila ve seramik kaplama yaptırdım. Kaput koruma ve cam filmi çektirdim. Tabi plakayada vernik atıldı. Bundan sonrası sadece temizlik :DEkli dosyayı görüntüle 20313
Egzos ucu taktım ama cok emanet durdugu için söktüm

Ekli dosyayı görüntüle 20314
Hocam sifir araca pasta cila mi yaptirdiniz? Yoksa sadece boya koruma mi?

Geri
Üst Alt