Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Geri vites ampulünü lede çevirdim.
Femex marka led.çok etkili oldumu derseniz biraz ama belki photon daha iyi sonuç verirdi.ancak p21 mercekli model olmadığı için benim ampul duy soketi belki t15 tipinde photonda da çok şey farketmeyecek. Şimdilik iyi gibi bakalım..

Bugun Kışlık jant lastik takımıma geçiş yaptım, Silecekleri bosch aerotwin plus ile değiştirdim ve far ampullerini osram night breaker laser ile değiştirdim.

Geri vites ampulünü lede çevirdim.
Femex marka led.çok etkili oldumu derseniz biraz ama belki photon daha iyi sonuç verirdi.ancak p21 mercekli model olmadığı için benim ampul duy soketi belki t15 tipinde photonda da çok şey farketmeyecek. Şimdilik iyi gibi bakalım..
Resim eklememişim şimdi farkettim.
Alttaki görsel led ampüle ait

85DD7B6A-B7A8-4F97-9532-F8D7EB44B3CB.jpeg

Mat siyah folyo alıp kendimce folyo kapladım ve özellikle arka tamponun görünüşünü baya değiştirdi.Ben sonuçtan memnun kaldım ☺️

Ekli dosyalar

• 02D67FEA-B2EA-47E4-B736-5499EEE66EC8.jpeg
    02D67FEA-B2EA-47E4-B736-5499EEE66EC8.jpeg
    634.6 KB · Görüntüleme: 58
Park manevra fren sistemi takılıp aktif edildi. Park esnasında siz duramasanız bile araç zınk diye duruyor.

Geri
Üst Alt