Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Seatına Ne Yaptın ? (2010)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benimki de bi yıkama istiyor sanki, bu hafta çabuk kirlendi sanki.

Hadi geçmiş olsun Hakan neredeyse bitti planların. Güle güle kullan kazasız belasız inşallah

32km'lik referansım TEM üzerinden Kurtköy-Bostancı yolunda en yüksek ortalamam 14.8'di..
her sabah aynı rakamı görüyodum zaten ama az önce rekorunu kırdı ve 15.7L ortalamayla geldim aynı yolu.. :D :D

velakin araba şuan 30160km'de tatil yüzünden bakımı geçti dün onunla da alakalı olabilir tabii..

32km'lik referansım TEM üzerinden Kurtköy-Bostancı yolunda en yüksek ortalamam 14.8'di..
her sabah aynı rakamı görüyodum zaten ama az önce rekorunu kırdı ve 15.7L ortalamayla geldim aynı yolu.. :D :D

velakin araba şuan 30160km'de tatil yüzünden bakımı geçti dün onunla da alakalı olabilir tabii..

Birde 1.6 ya ekonomik değil diye b.k atarsınız. Ben şehirdışı performanslı kullanımda max. 9.5 lt gördüm... :D:D

Birde 1.6 ya ekonomik değil diye b.k atarsınız. Ben şehirdışı performanslı kullanımda max. 9.5 lt gördüm... :D:D

olm 210'nun altına TEM'de bi defa indim ama..arada fark var.. :D :D :D

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

tapa gaz git bakalım kaç görcen sen de.. :D

olm 210'nun altına TEM'de bi defa indim ama..arada fark var.. :D :D :D

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

tapa gaz git bakalım kaç görcen sen de.. :D

Orantı kur hız ve tüketim arasında 1.6 daha üstün :D :D:D

ona bır sure bısey yapamıcam :( 2010 a ayrı gırdık...

Orantı kur hız ve tüketim arasında 1.6 daha üstün :D :D:D

dediğine sen inandın mı lan.. :D :D :D

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:13 ----------

velakin Cupra'm olsaydı 15.7L ortalamayla 250'den aşağı inmezdim muhtemelen.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt