Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buda benim İbiza...

jantlar 17 lastiklerde 205-45-17...yanak biraz kalın o yüzden gözüne ufak gelebilir jantlar ..zaten siyah renkli modellerde büyüklüğü tam göstermiyor..

jantlar 17 lastiklerde 205-45-17...yanak biraz kalın o yüzden gözüne ufak gelebilir jantlar ..zaten siyah renkli modellerde büyüklüğü tam göstermiyor..

45 yanak mıı? nsl oldu peki 45 yank? yay var mıydı? sürtme, performans kaybı yada yakıt aartması ne derecede oldu? :) tşkkrler

kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın inşallah ama scw sitckerı yokk :rolleyes:

cupra tampon da olsaymış süper olurmuş... umarım imkanın olur ve taktırırsın... ben de leon uma cupra tamponu takayım dedim serviste sadece ön tampona 1450TL çıkarttılar... geri çekildim... beklemedeyim... ama son bi kararla 1.8T tamponları olacak gibi olnalr biraz daha hesaplı...

45 yanak mıı? nsl oldu peki 45 yank? yay var mıydı? sürtme, performans kaybı yada yakıt aartması ne derecede oldu? :) tşkkrler

45 yanak iyi oldu herhangi hiç bir sürtme yok araçta.arkada 4 kişi oturmasına rağmen 1 kere bile sürtmedi memnunum ben açıkcası.
3.5 cm yaylarda var araçta.performans çok etkilenmedi açıkcası yakıt artışı illaki oldu jant lastik yay bide egzoz var bende onun için yakıt artışı var :)

cupra tampon da olsaymış süper olurmuş... umarım imkanın olur ve taktırırsın... ben de leon uma cupra tamponu takayım dedim serviste sadece ön tampona 1450TL çıkarttılar... geri çekildim... beklemedeyim... ama son bi kararla 1.8T tamponları olacak gibi olnalr biraz daha hesaplı...

bende çıkma cupra tampon arıyorum uygun fiyata.serviste gerçekten çok pahalı.şuan o kadar para vermem imkansız :)
çıkma bulursak oda biraz zor ama alıcaz inşallah.

Geri
Üst Alt