Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Tarz Arabalardaki Amaç Nedir. ??

ezikliği dışa vurum olarak da kabul edilebilir bence de..
zencilerin bi kısmı çok fakir bi kısmı çok zengin..sonra görme olduktan sonra zevk olayı farklı bi noktaya kaymaya başlıyo..videodaki arabayı zenci mi kullanıyodu hatırlamıyorum ama bu tarz şeyler hep zencilerden çıkar zaten..velakin ABD'de hala siyahlar belli bölgelerde hor görülür..
onlarda beyazları pek sevmez zaten..sarışın hatunlar hariç.. :D :D ;) :D

Abi eziklikle gösterişi karıştırıyorsunuz bence.

içinde pskiolojik problemi olan insanlar yada karakterinde eksiklik olan insanlar kendileri farklı şekilde ilgi çekici gösterebilmek için farklı yollara başvurur. buda onlardan birisi. eziklikle alakası benim gözümde buradan geliyor :)

yani yiğitn yazdığı gibi. sonradan görme zencilerin büyük kısmının karakterinin görmemiş zamanlarından kalan sıkıntılarla yetişmiş olmasından gelen sıkıntı gibi.

ezikliği dışa vurum olarak da kabul edilebilir bence de..
zencilerin bi kısmı çok fakir bi kısmı çok zengin..sonra görme olduktan sonra zevk olayı farklı bi noktaya kaymaya başlıyo..videodaki arabayı zenci mi kullanıyodu hatırlamıyorum ama bu tarz şeyler hep zencilerden çıkar zaten..velakin ABD'de hala siyahlar belli bölgelerde hor görülür..
onlarda beyazları pek sevmez zaten..sarışın hatunlar hariç.. :D :D ;) :D

olum adamlar yay takıp arabayı yukseltiyolar, biz de tersini yapıyoruz. Yani yay takıp arabayı alçaltıyoruz.

O zaman biz de mi ezikliğimizi dışarı vurmuş oluyoruz :D

Abi eziklikle gösterişi karıştırıyorsunuz bence.

gösterişi herkes sever Erhan'ım fazlası sonradan görmeden kaynaklanır..
ve "bling bling" olayı da zencilerden çıkmıştır zaten..
kliplerinde bile mücevher, pahalı bi süpersport eksik olmaz..ve hatun tabii ki birilerine bişileri kanıtlamak ister gibi..

Famous%20Rapper%20flashing%20Bling%20Bling.jpg

tabii bunun yanında bütün abartı yükseltilmiş araba sahiplerini kapsamıyo dediklerim büyük bi kısmını ama..

olum adamlar yay takıp arabayı yukseltiyolar, biz de tersini yapıyoruz. Yani yay takıp arabayı alçaltıyoruz.

O zaman biz de mi ezikliğimizi dışarı vurmuş oluyoruz :D

bravo sana 40 yıl düşünsem böyle bi alaka kuramazdım yavru.. :D :D :D

Arabadan psikolojik analizde iyimiş.

Neyse bence değil sizce öyle yapıcak bişey yok.

foto nedense gözükmedi bi türlü.. :S

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

Arabadan psikolojik analizde iyimiş.

Neyse bence değil sizce öyle yapıcak bişey yok.

o araba ne off road yapar ne viraj döner ne de pratik..
burda amaç sadece dikkat çekmek doğal olarak..

bu arada istediği kriterlerde bi arabaya aşağı yukarı kavuşmuş bi insan aldığı renkten yaptığı değişikliklerle kişiselleştirir arabasını..bu da bi dışa vurum bi ifade biçimidir..tabii ki her sürücü-araba dengesi birebir tutmaz ama iş değişiklik yapmaya gelince orda belli olur zaten aşağı yukarı.. :)

bizde fikrimizi özgürce dile getirdik ayberk de bu sana neden bu kadar dokundu onu anlamadım.

Geri
Üst Alt