Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Karışımı Denemelisiniz..

normal kolayla denedim ne kötü ne de çok güzel ama içilebilir bence :D Gerçi garip geldi biraz ilk başta ama

Yiğit, al patentini kardeşim hemen açalım okulun kampüsüne bi kulübe..:D :D

Arkadaşımın dedesi ayranla kola karıştırıp içiyordu..milyarderdi ama çöpleri karıştırırdı..garip bir amcaydı..öldü gitti..(konudaki karakterin konumuzla alakası yoktur..)

Arkadaşımın dedesi ayranla kola karıştırıp içiyordu..milyarderdi ama çöpleri karıştırırdı..garip bir amcaydı..öldü gitti..(konudaki karakterin konumuzla alakası yoktur..)

ben de mi ölücem Kaan abi.. :D :D

Almanlar fanta+kola yaparlar spitz derler hatta senınkı de o hesap olmus yawru :)

Benim tercihim yağsız süt yada az yağlı içine muz erzincan balı fıstık fındık ceviz bitter çikolatası eriticeksin tarçın hatta içine keçi boynuzu nasıl..?:D

Bu şaka degil ciddiyim...

Engin abi bu karışımı senmi buldun yoksa bir yerdemi gördün? Sen bulduysan helal olsun diyorum :D

Benim tercihim yağsız süt yada az yağlı içine muz erzincan balı fıstık fındık ceviz bitter çikolatası eriticeksin tarçın hatta içine keçi boynuzu nasıl..?:D

Bu şaka degil ciddiyim...

Engin abi herhalde bi jumbo menü kadar kaloriyi de bünyeye sokmuş oluruz ama.. :D :D :D

Engin abi bu karışımı senmi buldun yoksa bir yerdemi gördün? Sen bulduysan helal olsun diyorum :D

Ben buldum biyerde görmedim erhan ben genelde cola türü içicekler içmem yani bilirler sigara alkol yoktur bende.......

tercihim yemeklerde ayran saf meyve suyu yada şalgam yada su içerim geceleri zaman zaman süt içerim en az yarım kilo yada 1 kilo çilek karışımı ile...

Alkol sigara kullanmam bazıları erkeklik olarak görür öyle biri olsaydım benim doğup büyüdügüm semtte herzaman herkeste legal olmayan içicekler devamlı olarak vardır...cezmi abi çok iyi bilir...

Vücudumun düşmanı degilim...

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:45 ----------

Engin abi herhalde bi jumbo menü kadar kaloriyi de bünyeye sokmuş oluruz ama.. :D :D :D

Eğer dikkatli okursan senin bahsettigin jumbo menüyle çok çok farkı var...

Bak yazdıklarımda vücuda neler alıyorsun ve bunları aldıktan sonra enerjisini nasıl tükettigine dikkat ediceksin yan gelip yatmıycaksın zaten yatırmazda...:D

Geri
Üst Alt