Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu kadar düşürebildim:))

Lejyoner

Administrator
O kadar sakin kullanım sonucunda 100 km de genel ortalamayı bugün 4.5 litreye kadar düşürdüm,bundan sonra dahada olmaz sanırım:)

5163.jpg

bu deger benim fikrim ilk bakımdan sonra daha da düşebilir ama çok fazla düşmez tabi

Serhat o kadar sakin kullandım yaklaşık 1500 km dir,daha düşmez sanırım,artık birazda basarım:)

Ben TSi ile 4.2ye dusurdum ortalamayi..Hatta hergun dusuyor havalimanina giderken..Basarili bir deger..

abi arabaya benzinle çalıştığını unutturcakmışsın biraz daha zorlasan puhaha

bugün bahçelievler bahçeşehir arası sakin kullanımda e-5ten gelerek 4.9 yaktım.. genel ortalamam da 5.6 :) ama 2-3 gündür sakin sakin sıkıldım basıcam artık :) 7lere 8lere ulaşsın :)

abi arabaya benzinle çalıştığını unutturcakmışsın biraz daha zorlasan puhaha

Gokhan belli bir yer var..avcilardan itibaren floryayaya kadar ..o bolgede trafik akici ise her zaman 4.2 goruyorum..en son havalimaninda kontak kapattigimda 5.8 yaziyor ekranda..utanmasa dizel sesi de cikaracak:)

Kaan benim 100 km de genel ortalamam 4.5 ,sen anlık tüketimden bahsediyorsun:)

Geri
Üst Alt