Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu jant nasıl

- 48 -

Kayıtlı Üye
transparan-jant.jpg

Sema Motor Show’da vizyona çıkan bu transparan jantları çok yakında çevrenizdeki otomobillerde görebilirisiniz. Amerikan menşeli alışım jant üreticisi D'Vinci Forgiato Wheels’in son ürünü ilk bakışta bir hayli uçuk gelebilir. Etkileyici tasarımı ve bir o kadar uçuk teknik yapısıyla bu jantın üretilebilmesi bile hayal gibi görünüyor.
19, 20, 22, 24 ve 26 inçlik jantlarıyla nam salan üretici son ürünüyle ilgili çalışmalarını halen sürdürüyor. Yetkililerin açıklamalarına göre şu an için yol otomobillerine aktarılması için her hangi bir sorun yok. Fakat aşılması gereken bir problem var. O da fren kaliberlerinin toz ve yoldan gelebilecek zararlılara karşı korunması.

Değişik bişeymiş..:DKenarlarında led mi var..?

Değişik bişeymiş..:DKenarlarında led mi var..?

olabilir. bilmiyorum desem dolaşırken buldum
.cam yada saydam maddelerin güneşi kırma özelliğinden dolayı prizma görevi görüp renk vermiş olabilir..ama buna led de takılır takılı jant görmüştüm

bunun bi kaç örneği daha vardı 'nette.. :)

bende beğendim, bu daha önceden forumda bi yerlerde paylaşılmıştı sanırım ama hatırlamak güzel.

gece yarısı yüksek süratteyken fren yapınca balata ısınmadan renk veriri mi acaba :)

görüntü güzel ama işlevliğini bilemeceğim...bu cam değildir belki de plexi dir bu basketbolda panya yamında kullanılan madde var ya ondandır .ama o bile kırılıyor..bu kırılırsa..disk üstünde gideriz gibime geliyor..ayy ilk kazam aklıma geldi..komple teker çıkmıştı..jantla birlikte kampana üstünde kalmıştım bi üç teker..sonrada bariyerlere patlamıştım..ALLAH kimsenin başına vermesin

Benim asıl aklıma takılan, bu jantın temizlik meselesi. Ayda bir içi simsiyah balata olsa bunun, ayda bir söküp temizlemek mi lazım içini :D

Geri
Üst Alt