Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu jantı aldım sizce nasıl?

çok güzel jantlar serbay abi.hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle

hayırlı olsun güle güle kullan..kaça aldıysan ucuza almışın :D

jantı satan arkadaş benım istanbuldakı sıtede oturuyo oncede hondacı (type r) bı arkadastı pek samımıyetım yok ama ole bos seyler kullanmayan bı kısı:D yanı jant kesın hafıftır keske ıstanbulda olsamda yardımcı olabılseydım;)

o zaman gayet iyi abi güle güle kullan.. :)

Bence çok hoş durur.Ben çok beğendim.Ama yayı bence direk 5cm al yoksa 3.5 dan sıkılırsın bi süre sonra :)

Allah razı olsun arkadaslar....

Ya herkez 5 cm al diyor, bizim buralar çok cukur ve tümsek var bir sıkıntı yaşarmıyım

Allah razı olsun arkadaslar....

Ya herkez 5 cm al diyor, bizim buralar çok cukur ve tümsek var bir sıkıntı yaşarmıyım

tümsek ve çukurdan kastın araziyi andıran şeyler değilse bir sıkıntı yaşamazsın, biraz dikkatli kullanımda sürtme falan yaşayacağını sanmıyorum, sizin oraları bilmiyorum ama biz istanbul yollarında gayet iyi idare ediyoruz :)

Bence çok güzel olmuş jantları alman benden 1o üzerinden 10 :)

Serbay hayırlı olsun, Cupraya takılıydı bu jantlar bence memnun kalacaksın

Geri
Üst Alt