Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu güzel araba artık satılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayrlı satışlar rabbim daha iyilerini nasip etsin inş.

hayırlı olsun abi çok hızlısın valla. bende bı ara kullandım megan garıp bı araba leylek gıbı gıdıyor sankı yada bana oyle gelmıstı:) fazla bı kalıte aramıcaksın sadece ekonomık ıste tekrar hayırlısı olsun abi...

2004 model avrupa üretim bu.
sanki cordobaya göre daha iyi gibi duruyor 2 günlük deneyimime göre
iş yerinde yerli üretim dizel baz donanımını kullanıyorum megane nin
ikisi arasında dağlar kadar fark var
üstündeki donanıma şaşırdım kaldım çoğu özellik 2010 model arabalarda yok

en kötü ihtimal 3-4 mia kar koyarak satıp seat leon'a dönerim
23 mia veren çıkar heralde bu arabaya
bizim insanımız renaultu çok sever

abi bildiğim kadarıyla Megane II sedanların hepsi TR üretimi..

hb ler avrupa uretım olması lazım bu arada hayırlı olsun

Hayırlısı olsun

Bana sorarsanız Cordobanız çok daha güzel ve kaliteli Megane' dan, bir Megane mağduru olarak yazıyorum :)

Allah kazasız belasız ve dertsiz kullanmayı nasip etsin

Arkadasa katılıyorum 2004 1.6 16v dynamic tekno paket full+full kullandım 2 sene 2 senede ömrümü yedı araba yaglı kasnak degısmesı gerekliymis arabada enjeksıyon kontrol edın falan fılan kapı bozuluo sanroofu gosterıo ustam bencede fransıza bınmıceksin bilgine

zaten binivereceğim en fazla bir sene, sonra tekrar seat :)
yoksa alacağım bir araba değil renault
benimki sırf ticaret olsun diye yapılmış bir hamle :)

Arkadasa katılıyorum 2004 1.6 16v dynamic tekno paket full+full kullandım 2 sene 2 senede ömrümü yedı araba yaglı kasnak degısmesı gerekliymis arabada enjeksıyon kontrol edın falan fılan kapı bozuluo sanroofu gosterıo ustam bencede fransıza bınmıceksin bilgine

madem sen kullanmışsın renault sana bir soru
Megane 1.6 16V Dinamique BVA tekno paket + plus paket yazıyor faturasında aracın.
en donanımlı versiyonu buymuş sanırım.
o zaman bu paketlerin içeriği nedir.
plus paket neler eklemiş arabaya, tekno paket neler eklemiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt