Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu egsoz nasıl?

Benım arabamda Steel Sport dıye sanayı ısı b egsoz vardı kı sesınden solugundan da cok memnundum:)yanı remus yada SS olması cıdden cok da onemlı seyler degıl ama ses ıstemıyorsan SS ve remus un Cuprada nasıl sesler cıkardıgına ıyıce bakman gerekır tabıkıde.Eger gercekten cok seslı degılse ben alırım sahsen,gıdıp cuprayada sanayı ısı egsoz taktırmam:) Zaten Aftermarket alınan butun egsoz sıstemlerı bolt-on dur unıversal olmadıgı surece o guzle b uygulama.B de alcagın susturucu kac mm lık ?

tesekkurler fıkrın ıcın...
kac mm lık sormadım adama.. ama adamın dedıgı kazanla beraber mecbur egsoz ucuda takılması lazımmıs yanı orjınal egsoz ucu olmazmıs...

bursada görmek istiyoruz seni şemun kacarı yok bahane yok :D konuyu dağıtmayalım hem

arkadaslar dedıgım gıbı bu supersprınt kazan 1400TL...
bugunde remus sos susturucu fıyatı aldım 288 EURO + 90 EURO egsoz uç fıyat aldım...
ses olarakta hafıf bı homurtu olacak okadar...
sizce bu uygulamayı yapıyımmi ve supersprınt ıle resmus arasında neden bu kadar fıyat farkı var...
400TL civarına çıkma HKS son susturucu bulmak mümkün. Bazen çok daha ucuza denk geliyor. Bu aracınızdan sonraki araçlarınızda da rahatlıkla kullanabilir, istediğiniz zaman 2. el piyasasında rahatça satabilirsiniz. Yerinizde olsam bu tip bir sos susturucu alıp 76'lık komple düz boru çektiririm. Performansı ancak bu şekilde alırsınız. Düz boruyu da İskender Usta'da yaptırmanızı tavisye etmem. Bunun sebebi işçiliği veya kullandığı malzeme değil. 10 liralık işe 100 lira istemesi. İyi bir egzostçu aynı kalitede işçiliği size sağlayabilir. Size referans olması açısından, kendi aracıma aldığım Otto Carbon son susturucu ve 62'lik komple düz boruya 200TL verdim. Aldığım model silencerlı. Silencer üzerindeyken araçla basmanızı hiç tavsiye etmem. Ama silencer sesi 3'te 1'ine rahatça indiriyor. Carbon vs. gibi ekli modelleri almanızı da tavsiye etmem. Ben bu konuda hata ettim. Güçlü araçlar kesiciye girdiği zaman egzozun içindeki gaz yandığı ve alev attığı için ek yerlerinden açılmalara sebep oluyor.

400TL civarına çıkma HKS son susturucu bulmak mümkün. Bazen çok daha ucuza denk geliyor. Bu aracınızdan sonraki araçlarınızda da rahatlıkla kullanabilir, istediğiniz zaman 2. el piyasasında rahatça satabilirsiniz. Yerinizde olsam bu tip bir sos susturucu alıp 76'lık komple düz boru çektiririm. Performansı ancak bu şekilde alırsınız. Düz boruyu da İskender Usta'da yaptırmanızı tavisye etmem. Bunun sebebi işçiliği veya kullandığı malzeme değil. 10 liralık işe 100 lira istemesi. İyi bir egzostçu aynı kalitede işçiliği size sağlayabilir. Size referans olması açısından, kendi aracıma aldığım Otto Carbon son susturucu ve 62'lik komple düz boruya 200TL verdim. Aldığım model silencerlı. Silencer üzerindeyken araçla basmanızı hiç tavsiye etmem. Ama silencer sesi 3'te 1'ine rahatça indiriyor. Carbon vs. gibi ekli modelleri almanızı da tavsiye etmem. Ben bu konuda hata ettim. Güçlü araçlar kesiciye girdiği zaman egzozun içindeki gaz yandığı ve alev attığı için ek yerlerinden açılmalara sebep oluyor.

Ses cıkmasına zaten karsı sen gıtmıssın 76 lık hks tak ustune duz boru cektır demıssın:) Ayrıca bunun b kuralı yoktur Allahın emrı de degıldır ama Japonlarda Hks Almanlardada SS,Miltek,Remus gıbı markalar kullanılır genelde.Yıne sesı ve goruntusuyle alakalı konular tabi o kullanıcıya kalmıs bsey.Ayrıca ewet egsoz sıstemıne o kadar paralar vermek gereksız dogru soyluyosun ama ben su 10 lıralık ıse 100 alınması muhabbetıne karsıyım.Sonucta ortada b ıscılık var,kullanılan krom malzeme var.Yabancı forumlarda bıle adamın ıscılıgıne agzı acık kalmıs ınsanlar var.Cebımde 400 lıram vardır gıder ucuzunu yaptırırım cebımde 1000 lıram vardır gıder pahalısını yaptırırım sonucta 60 bınlık b araca bınyosam ben 1000lık olanını secerım daha kalıtelı bsey yaptırırım.Ankarada egsozcular ucuza mı ıs yaparlar pahalıya mı bılmem ama Istanbulda kendınce marka olcak kadar ıyı ıs yapan bırı olmussa bu adam yaptıgı ısı de 10 lıralık 5 lıralık dıye degerlendırmek yanlıs olur

bu arada lınk bos cıkmıs abi bsey gorunmuyo sıtede

---------- Post added at 09:49 ---------- Previous post was at 09:42 ----------

Sitesınde baktımda bu da 76 lık mutlaka b ses olcak.

o rahatlık 76 lık oldugu ıcın ıste :) sadece son susturucu yapcagın ıcın cok fazla ses yapcagını sanmam

Geri
Üst Alt