Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu egsoz nasıl?

pozıtıf oto turkıye dısbıtoru onlardan alırsın en ıyı bılgıyı yenı yerlerı atasehır de ...

geçen yıl ikinci elde güzel bi SS vardı ama kaçırdık fırsatı, şimdi bulsam böyle yatay performans egsoz hemen yazılabilirim ama kısmet olmayınca da olmuyor işte.

pekı aracın performasında bı fark olurmu?
ve polıslerı etrafıma topluyacak cok ses ıstemıyorum...
bakalım musaıt oldugumda atasehıre gıdıyım...

ben kıt olarak almadım son susturucu aldım sonra gıttım maslakta komple duz boru cektım ve sadece 5 saat kullansamda bana gore gayet guzel bır rahatlama oldu ... ama kıtlerde orta susturucularda olucagından benım gıbı bas agırısı vs cekcegını hıc dusunmuyorum ama fıyat konusuna gelınce ne kadar olur ne kadar gelır taktırırıp bınersın bılmem deger mı orasıda tartısılır bence ...

ben kıt olarak almadım son susturucu aldım sonra gıttım maslakta komple duz boru cektım ve sadece 5 saat kullansamda bana gore gayet guzel bır rahatlama oldu ... ama kıtlerde orta susturucularda olucagından benım gıbı bas agırısı vs cekcegını hıc dusunmuyorum ama fıyat konusuna gelınce ne kadar olur ne kadar gelır taktırırıp bınersın bılmem deger mı orasıda tartısılır bence ...

omer benımde kafama takılan bu degermı ...
isim vermıyım X yerde sadece son susturucu buldum ama adam tam bır satıcı ıdı ovdude ovdu ovdude ovdu sonra sanayıye takmaya gıttk cok kotu bı ses cıktı dıye vazgecmıstım..

çok fazla ses istemiyorsan sebring son susturucu tavsiye ederim.

Bahsettiğin egsoz Cezmi Abideki egsozdansa ses epeyce baş ağrıtacaktır. Performans ve sessiz aynı anda sağlanamıyor.

Geri
Üst Alt