Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu cupra alınır mı sizce?

o zaman kaşınmaya da gerek kalmadı. Zaten Çağlar senden yorumları alınca içime sinememişti. Kedi ciğer misali :D:D

Görkem niyetlendim epeyce ama sahip olduğum arabayla kolay helalleşemeyecem gibi. Değiştirmek istiyorum ama kıyamıyorum, değiştiripte aynı özellikteki araca binmek de istemiyorum. Bide ekonomiden beklentilerim farklı hepsini rafa kaldırmayı hiç istemiyorum :D:D:D

Şu iş yerindeki durumlar biraz düzelsin hakedişlerimizi bi alalım rahatlayalım sonra uygun bişey düşerse yine kaşınırız.

Görkem niyetlendim epeyce ama sahip olduğum arabayla kolay helalleşemeyecem gibi. Değiştirmek istiyorum ama kıyamıyorum, değiştiripte aynı özellikteki araca binmek de istemiyorum. Bide ekonomiden beklentilerim farklı hepsini rafa kaldırmayı hiç istemiyorum :D:D:D

Şu iş yerindeki durumlar biraz düzelsin hakedişlerimizi bi alalım rahatlayalım sonra uygun bişey düşerse yine kaşınırız.
Farukcum 200 tl benzin alacaksın istanbul trafiğinde 450 km ancak gideceksin.:)nerdeyse kmye 450 kuruş yakacaksın.Artı 800 civarı 6 aylık vergisi.:)Bunlar maddi götürüsü.Manevi hazzı,vereceği zevk tartışılmaz bile.

Tekin abi bu baktığım maddi taraf yüzünden şu anki aracımla devam durumunda ilerliyorum zaten :D Sanırım arada coşup gaza gelip değiştirmezsem kasa değğişimine kadar bekleyip 1,4 tsi tarzı bi araca kadar devam diyorum. Güncel dizel hacimlerden dolayı da pek mantıklı gelemiyor bi türlü. Arabayı iş için kullandığım daha fazla, yakıt için ekstra bi şikayetim yok.

Tekin abi bu baktığım maddi taraf yüzünden şu anki aracımla devam durumunda ilerliyorum zaten :D Sanırım arada coşup gaza gelip değiştirmezsem kasa değğişimine kadar bekleyip 1,4 tsi tarzı bi araca kadar devam diyorum. Güncel dizel hacimlerden dolayı da pek mantıklı gelemiyor bi türlü. Arabayı iş için kullandığım daha fazla, yakıt için ekstra bi şikayetim yok.

TSI ama Leon'da değil Faruk abim.. :D :D

güncel modellerde sonuna kadar haklısın Yiğit, beklediğimize değecekmi göreceğiz. hele bi ikinci yarıda ortaya çıksın şu beklediklerimiz.

güncel modellerde sonuna kadar haklısın Yiğit, beklediğimize değecekmi göreceğiz. hele bi ikinci yarıda ortaya çıksın şu beklediklerimiz.

hayırlısı olsun abim..
velakin belki ben senden daha çok istiyorum değişimi gibime geliyo bana abim.. :)

şşşttt arabama haksızlık etme ama hırrrrrrrr :D:D:D

Geri
Üst Alt