Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu cupra alınır mı sizce?

Kayadibinde tanıdığı olan var mıdır? Sormaktan zarar gelmez. Varsa birlikte de gidebiliriz.

fiyat uygun gelmişti bende düşünmüştüm bu aracı...

fiyat iyide diğer cupra satan arkadasların fıyatları nıye boyle dıye dusunerek daha onceden buna benzer uygun fıyatlı bır cupra gormustum ve soyle dıyordu bu arac kazalı ve toplanmıstır dıye bılmem anlatabıldım mı ayrıca odeme seklı benı dusundurdu acıkcası ıyı ıncelenmelı

bu fiyata cupra bana baya ucuz geldi bide tuafıma giden ödeme seçenekleri sanki arabaya haciz gelmiş gibi 1095x48 ay diyo ve ben bu aracı kayadibindede görmedim yani bişiy olabilir ben yanılıorumda tertemiz ise eğer d irek alınır die düşünüyorum

sanırım cogu kısı hesaplamadı sanırım banka olayını ama 1095x48=52560 lıra eder bırde 8910 lıra basta almaları vardı 61470 yanı kısaca su bu evrak ıslerıyle beraber 63lıraya falan gelıyor? bır kerede nakıt verılmeden alındmı hıcbır sekılde kredı ıle alınınca akıllıya gelemez faız bındırcek bu banklara kredı verenler nasıl kazancak dıger turlu 2 2008 model 65.000'de masallah hıc az degıl

Geri
Üst Alt