Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu beyaz Leon'u bilen var mı?

bencede yüksek fiyat . 2. el 2. eldir plaka takıldımı 5 papel aşagı iniyo lafı asılı kalmş.

ben bu adamla görüştümydüm araba alacağım zaman 1.000 TL indirim yapıyo.. Bence çok fazla en fazla 38.000 TL verin derim bandrolünüde kendisi ödemesi şartıyla

---------- Post added at 15:30 ---------- Previous post was at 15:30 ----------

Çünkü ben sunroofsuzunu 40.250 TL ye aldım

ben bu adamla görüştümydüm araba alacağım zaman 1.000 TL indirim yapıyo.. Bence çok fazla en fazla 38.000 TL verin derim bandrolünüde kendisi ödemesi şartıyla

---------- Post added at 15:30 ---------- Previous post was at 15:30 ----------

Çünkü ben sunroofsuzunu 40.250 TL ye aldım

bu araçta esp opsiyonu varmı kanka?

40.000TL'nin ne kadar altına alırsanız o kadar iyi bence de. Sunroof var bu arada araçta. Eğer Esp de varsa bence 39.000-39.500'e alınır paşalar gibi de binilir :)

ESP yoksa biraz daha pazarlık yap bence. Zaten hemen satılamaz o araba. Sıfır zaten bu para nerdeyse.

ESP olmamasi lazim bu aracta. 1.8 dsg de ESP var diye hatirliyorum.

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:24 ----------

ayrica 39000 lira falan iyidir.

ESP olmamasi lazim bu aracta. 1.8 dsg de ESP var diye hatirliyorum.

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:24 ----------

ayrica 39000 lira falan iyidir.

esp opsiyonel donanım. yani isteyen espli alabilir.

Geri
Üst Alt