Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu arabayla test sürüşü yapmak ister misiniz?

Varol aabi tam rx8 konusunu kapadık gene açtın:D

konu sohbetle mi kapandı yoksa hararetlendi diye mi kapatıldı..son bölümü okumadım...ama ben aslında tartışma olmasın kullanılsın diye ekledim..eğer büyük boyutta tartışma olacaksa..hemen kapatılabilir..

konu sohbetle mi kapandı yoksa hararetlendi diye mi kapatıldı..son bölümü okumadım...ama ben aslında tartışma olmasın kullanılsın diye ekledim..eğer büyük boyutta tartışma olacaksa..hemen kapatılabilir..

yok abi hararet vardı ama kapatılmadı konnu dedim şimdi burda gene başlanılır tartışmaya:D

araba harika bi araba motor sesi performans çok güzel ama yağ eksiltmesi bide motor endişesiyle bu araç benim seçeneklerim arasına giremez....:eek:key:

araba harika bi araba motor sesi performans çok güzel ama yağ eksiltmesi bide motor endişesiyle bu araç benim seçeneklerim arasına giremez....:eek:key:

diyerek başlatıyorum diyorsun tartışmayı..
o zaman cips alıyom kola alıyom köşeye geçiyom..
ben o kadar detaylı bilmiyorum görüntüsü güzel..hiç binmedim bindiğimde ford motoru vardıpuhaha..o yüzden izleyiciyim..:cool:
yanlız bir tanesinin özlliğini okudum araç 231 ps o gücü 8 bin devirde veriyormuş..o gücü elde etmek için yüksek bir devir... araç 10 bin devir olsa bile bilmiyorum ama:confused:

diyerek başlatıyorum diyorsun tartışmayı..
o zaman cips alıyom kola alıyom köşeye geçiyom..
ben o kadar detaylı bilmiyorum görüntüsü güzel..hiç binmedim bindiğimde ford motoru vardıpuhaha..o yüzden izleyiciyim..:cool:
yanlız bir tanesinin özlliğini okudum araç 231 ps o gücü 8 bin devirde veriyormuş..o gücü elde etmek için yüksek bir devir... araç 10 bin devir olsa bile bilmiyorum ama:confused:

Şimdi Çetin bide Ayberk de gelirse tam olur :D ben daha kolayı açmadım asidi kaçmasın abi :D

ben konuyu digiturk deki gibi etiketledim başladı mı bana haber vercek..:eek:key:

verilen paraya değecek bi otomobil değil bana göre..
'06 olması lazım Autoshow'da bayaa bi incelemiştim..suicide kapılar hoş ama Meriva'da da var artık.. :)

ooo beyler gene mi rx8 konusu..çayı koydurdum diziyi bıraktım hadi bakalım çetini ve ayberki arıyım gelsin :D

Geri
Üst Alt