Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu arabayla test sürüşü yapmak ister misiniz?

ooo beyler gene mi rx8 konusu..çayı koydurdum diziyi bıraktım hadi bakalım çetini ve ayberki arıyım gelsin :D

Oooo Karaşopar sende mi geldin bi bardak ta sana koyalım daaha çetinle ayberk gelmedi kolayı açma çayıda daha koyma acımasın..

geçen sene sahibindende bu rx8 ler 30-35 milyar arası satılıyordu..bizim konu açıldıktan sonra fiyatlar coştu anlamadım..40 binden aşşağı rx8 yok?? :confused:

geçen sene sahibindende bu rx8 ler 30-35 milyar arası satılıyordu..bizim konu açıldıktan sonra fiyatlar coştu anlamadım..40 binden aşşağı rx8 yok?? :confused:

Meşhur ettik getir senin dobloyuda edelim kardeşim:D harbidende öyle rx8ler 35lerdeydi onlar bile bu kadar konuşunca ne oldum oldular :D

doblodan vazgecmek üzereyim yeni caddyi görünce ;) 2.0 TDI motorun gelmesini bekliyorum yıllık vergisi 840 lira :cool:

birazcık marka fanatikliği yapıyorsun serhat..neden kıyaslanmasın aynı kategoride 2 araç??

birazcık marka fanatikliği yapıyorsun serhat..neden kıyaslanmasın aynı kategoride 2 araç??

Kalite Farkı Kardeşim marka fanatikliği değil zaten aynı klasmandda yarışabilselerdi aynı fiyatlarda olurlardı arasındaki fiyat farkı marka değil kalitenin simgesi iş için kullanacaksan doblo alırsın atarsın yükü istediğin yola vurursun kullanırsın parça ucuz araba uygun koymaz ama yok hem ailemle kullanırım gezerim tozarım konfor isterim kamyon gibi yüklemem gözüm gibi bakarım dersen caddy bende iyi niyet göstererek diyorum ki sana yakışan caddy çünkü sadece ticari kullanmıycaksın cebindede sıkıntın yoksa al yükle chip bin mis gibi kalite farkı konforuna doblo yaklaşamaz... hee parça pahalı servis te genelde ööle ben iş için kullanıcam ve çok yük atıcam ticari olarak lazım dersen tabiki doblo ama ben şahsıma alıcak olsam doblo tercih etmem ama sana yakıştırdığım caddy kardeşim neden? çünkü seni seviyorum:eek:key:

S:1 K:0

doblonun fiyatının ucuz oldugunu nerden çıkartıyorsun 2 side 40 bin lira şuan,,konfor diyorsun yeni doblo kullanmadın sanırım..caddy gibi arkasında makaslar yok tamamen bağımsız süspansiyonlar var? malzeme kalitesi dersen özellikle baktım doblonun saç döşemesinin arkasına tamamen ses izalasyonu var..! caddy kullanırken arkadakiler böbrek taşı döküyor doblodakiler arka camları açıp vip gibi yolun tadını çıkartıyor..doblonun bence en önemli artısı getirdiği yenilikler Bi-link bağımsız arka süspansiyon yol gürültüsü ve sarsıntıyı tamamen keserken her koşulda tekerleklerin yola mükemmel bir şekilde temas etmesini sağlayarak yol tutuşu konusunda Doblò’yu rakipsiz kılıyor.4 sensörlü ABS; elektronik fren dağılım sistemi EBD; dinamik sürüş kontrol sistemi ESP ve yokuşlarda kalkışı kolaylaştıran Hillholder gibi en gelişmiş elektronik donanımlar ile ileri seviyede güvenlik sağlıyor. Ayrıca maksimum koruyucu güvenlik için kontrollü deforme olabilen güçlendirilmiş gövdesi, yolcuların hem baş hem de gövdesini koruyan yenilikçi yan ve ön hava yastıkları var...Bir motordan ne beklersin? Güçlü olsun, performansı yüksek olsun, az yaksın, sorun çıkarmasın 2.0 135 hp Multijet Common Rail 320 nm tork veren motoruyla 6 ileri şanzımanıyla şuanda en güçlüsü.. otobanda arkandan sellektör yapan önünde de POWER yazan bir doblo görürsen yol vermekten başka çaren kalmaz kardesim ;)

S: 1 K: 1

Geri
Üst Alt