Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu araba alınır mıı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
araba fena deilde çok para 32 eder gbi okadarda öldürmemek gerek ben 30 sattım...

ben 2008 1.6 sportup 23000 km full body kıt kol dayama cupra vites topuzu spor halı paspaslrı leon krom kapı eşikler bagaj çıtası birkaç çizikten başka sıfır hata 31500 tl aldım bence istediği çok fazla bi fiyat

dounun arabada olabilir kullandım gayet iyi durumda fiyatta yardımcı olur...

Ya kımse yanlıs anlamasın ama 1.6 devrı kapandı artık,cok yakan yurumeyen b arabaya o paraları vermek cıdden cok manasız gelıyor bana.Benzın olmus 4 lıra nerdeyse bahsedılen arabanın motoru zaten su ıcer gıbı ıcıyo benzını,en azından Tsı almak cok daha mantıklı bu sartlarda.Hatta olay ıkıncı el almaksa 30 lıralara S3 ler var,1.6 leona bıncegıme 2000-2001 S3 bayagı b sınıf atlatmıs olur :)

9-10 yaşında bi S3 sıkıntı çıkartmadan hayatına devam edebiliyo mu Can'ım..
açıkcası daha güçlü bişiler istiyorum ama '09'dan inip '01'e binmek konusunda pek istekli değilim..

bende senin gibi düşünüyorum yiğit bende 3.20 bmw alacaktım çok düşündüğüm yeni ve az km bi araç çok daha mantıklı geldi bana

9-10 yaşında bi S3 sıkıntı çıkartmadan hayatına devam edebiliyo mu Can'ım..
açıkcası daha güçlü bişiler istiyorum ama '09'dan inip '01'e binmek konusunda pek istekli değilim..

Duzgun kullanılan hıc bsey sorun cıkarmaz yıgıdım oncelıkle,ayrıca parcasının bol ol ve 09 arabaya gore daha ucuz oldugunu dusunursek cok daha mantıklı acıkcası.Ayrıca bahsettıgım araba S3,2000 model leon deıl :) Elektrıklı Recaro koltukları bose muzık sıstemlı,4 ceker 210bg b araba.Herseyın basında o bır Audi:)

He eklemeyı de unutmusum 09 model dedıgın arabanın farı buhar yapar servıs sallamaz,orasından burasından tıkırtı gelıyo dıye b dunya kullanıcı sıkayet eder,kaputunu acarsın 80 model araba gıbı cubukla tutturursun,torpıdosunu acarsın b ampul koymazlar,bunlar benım kullanıcılarından duyduklarım gorduklerım sayamadıklarım varsa leon sahıplerı yazsın;)

Duzgun kullanılan hıc bsey sorun cıkarmaz yıgıdım oncelıkle,ayrıca parcasının bol ol ve 09 arabaya gore daha ucuz oldugunu dusunursek cok daha mantıklı acıkcası.Ayrıca bahsettıgım araba S3,2000 model leon deıl :) Elektrıklı Recaro koltukları bose muzık sıstemlı,4 ceker 210bg b araba.Herseyın basında o bır Audi:)

He eklemeyı de unutmusum 09 model dedıgın arabanın farı buhar yapar servıs sallamaz,orasından burasından tıkırtı gelıyo dıye b dunya kullanıcı sıkayet eder,kaputunu acarsın 80 model araba gıbı cubukla tutturursun,torpıdosunu acarsın b ampul koymazlar,bunlar benım kullanıcılarından duyduklarım gorduklerım sayamadıklarım varsa leon sahıplerı yazsın;)

:D

duygulara tercüman olmuşsun =)

eyv. Can'ım..
velakin saydığın Leon sorunlarının nazar değimesin ki hiç biri bende yok.. :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt