Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu AEM Filtre Kiti Bizim TSI'lara nasıl olur?

007

Kayıtlı Üye
10d1447c999032621af2d20544c72f06.jpg

Arkadaşlar bu bizim TSI'larda sorun çıkarır mı? Kullanan var mı? Başka bir aparata gerek var mı?

torbo beslemeli araçlarda filtre atmosferik motor kadar iyi randıman vermiyor...

hava filtresinin sorun çıkaracağını sanmam aksine tatlı sesi yüzünden benzin sarfiyatın artacak :D

Bilalin dediği doğru.Ben kullanmıştım TSI 4000 devirden sonra ses alamazsın.Ama iyi çuflatıyor:)

o çuf olayıda cok dustu abi
kangoo lara bıle taktılar:D

O tarz bi çuflama değil özgür daha tatlı hava filtresinden gelen hava sesi :)

turboda pek fazla randıman alamazsın abi, içeri sadece biraz daha fazla cuflama sesi girer

herkes o sesi ayırt edemez ıste abı
yoldan geçen adamı buda mı çufluyo dıcek:D

Kaşınıyorum işte daha ne yapsak diye:)

atmosferıktekı kadar ses alamazsın ama turbo arabadada kendınce guzel b fıltre sesı oluyor.Aem ım kuru tıp fıltresı olması lazım fotograftakı,hıc b sorun olmaz.Yaglı tıp olsaydı maf sensorunu zamanla bozdugundan ıyı olmazdı.

Geri
Üst Alt