Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Adamlar Hasta Ziyaretine Geldiler (Karapale-Patron)

kfy

Administrator
geçmiş olsun serhat kardeşim

PATRON

Administrator
ne yaptın olm sen,, hani gizli kalacaktı bunlar?? karım gördü,,boşanma davası açtı senin yüzünden..mahkemede delil olarak kullanacakmış bu fotoları... :) hamam sefasında foto çekmedin dimi,, rezil oluruz..! :)

birgünde biz onu şipşaklıyacaz merak etmesin :D kanka seni evden kovarlarsa gel bana kapım açık :D

LeonRider

Kayıtlı Üye
ne yaptın olm sen,, hani gizli kalacaktı bunlar?? karım gördü,,boşanma davası açtı senin yüzünden..mahkemede delil olarak kullanacakmış bu fotoları... :) hamam sefasında foto çekmedin dimi,, rezil oluruz..! :)

Deşifre ettim sizi hamam fotoları yok mağlesef olsa site kapatır rtük :p

yengem ya bitane o boşa bunu yengeeeee :D

---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

hemen bende gelıyorum.
hahaha sende mi? :)
Bilal bunlar kaşındı bende deşifre ettim hamam sefasını siteye olan saygımdan dolayı koymuyorum :D

---------- Post added at 18:49 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

geçmiş olsun serhat kardeşim
Saol Cezmi abim geçti çok şükür :)
birgünde biz onu şipşaklıyacaz merak etmesin :D kanka seni evden kovarlarsa gel bana kapım açık :D

Yengeme söylüycem valla sopayla kovalıycak seni :D

mayham85

Kayıtlı Üye
yahu bu hamam sefasından haberim yoktu serhat abixim özelden alabilirmiyim :D

Byefsane

Kayıtlı Üye
Ahhh beyler ahhh hasta ziyaretinin vasfını değiştirmişsiniz :D

LeonRider

Kayıtlı Üye
hamam sefasını söylim hemen, serhat dediki benim masaja ihtiyacım var soktuk onu kıvançla ikimiz hamama orada bi güzel... masaj yaptık.. :D
Eğri otur doğru konuş kıvanca damat hamamı yaptık sonra kıvançla ikimiz serbayıda aldık sende evlenicen gel bakalım diye iyi bi keseledik ama kıvancı canı fena yandı:D çaaaaattttt
Ahhh beyler ahhh hasta ziyaretinin vasfını değiştirmişsiniz :D

adamlar altlarına mayo giyip hasta ziyaretine gelmişler düşün kardeşim :)

PATRON

Administrator
aynen kıvanca evlilik öncesi kese attık kemiklerini kırana kadarda kavurduk oni :D

Üst Alt