Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ışığın anlamı ?

2.5 senedir shellden alıyorum hep ve daha ilk defa böyle bi sorun oldu..inşallah önemli bir problem çıkmaz.yoksa yakıcam artık arabayı

sanmıyorum rahat ol birşey çıkmaz ışık söndürülür benzin aldığın yer ile alakalı bu sensör hatalı okumuş o kadar arabanın ne suçu var yahu sen benzinliği yak bence

sanmıyorum rahat ol birşey çıkmaz ışık söndürülür benzin aldığın yer ile alakalı bu sensör hatalı okumuş o kadar arabanın ne suçu var yahu sen benzinliği yak bence

yok abi zaten artık değiştirmek istiyorum.aldığım günden beri hep bi aksilik çıkıyor.ufak tefek şeylerde olsa çok soğuttu

hayırlısı olsun gönlüne göre olsun kardeşim

bozulmus o araba aybars 15 e alayım :):):) ben 2 haftadır abs ısıgı ıle gezıyorum soketı yerınden cıktı abs devre dısı :) erkek bıyıksız kadın dırdırsız nasıl olmaz sa arabada arıza lambasız olmaz :)

14 oldu... uzatırsan 11 verirler bak ona göre sık elimi :)

geyik bi yanada kısa zmnda git bi baktır yinede bence önemli bişi olduunu sanmıyorum...

Geri
Üst Alt