Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu özellik açılabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yunus "jerky" doğru demiş. 2 dakika aşagı in, aracın içindeki merkezi kilit tuşuna 3sn boyonca basılıtı tut. Üzerindeki sembol yanıp sönünce özellik devreye giriyo.

Benim ibiza'da bu şekilde en azından. Bizimde Golf'te yok bu özellik :)

kitapçıkta açıklaması varmıdır?

Yunus "jerky" doğru demiş. 2 dakika aşagı in, aracın içindeki merkezi kilit tuşuna 3sn boyonca basılıtı tut. Üzerindeki sembol yanıp sönünce özellik devreye giriyo.

Benim ibiza'da bu şekilde en azından. Bizimde Golf'te yok bu özellik :)

midline golfte arkadaşım açtırdı sonradan bir servise sor istersen :) benimkinde bu tarz donanımların tüm ayarı yol bilgisayarı ekranında vardı. hatta com. passattan daha fazla özelliğe kumanda edebiliordu yol bilgisayarından.

Sorayım dediğin gibi bi ara, çok lazım bizim golf'e o özellik ya. Annem hep unutuyo kapıları kilitlemeyi.

Peki size bir soru, bütün kapıları değil de sadece tek kapıyı nasıl kilitliyoruz içerden?

Kitağçıkta ingilizce bişeyler yazıyo, uyguluyorum ama olmuyo..

emre bizim yaşlı toledolarda bile var senin toledo dahil

Yunus'um belki radyodan bi ayarlanıyodur yahu serviste halledeler kardeşim.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt