Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Brembo Kaliper Kapağı Montajı -- Resimli

hava kanalı olmayan düz brembo disklerde var yigit ama cogu kitte ya hava kanallı yada delıklı oluyor dıskler,bu ara cın malı brembo dıskler cok moda oldu onlardada hava kanalsızlar mevcut

Bende daha kolay takılıyodur sanıyodum..Baya uzun ve yorucu bi işe benziyo bunu takmak..:)

benim brembo kapaklar bundan değil biraz daha uzun ve ortadandan delip tek vida ile tutturluyo resmini ekledim bendekilerdede brembo yazıyo tabi s line değil:)
bunlarda güzel hayırlı olsun

evt çok zahmetli kapak almıştım bana yapımını anlattılar..vazgeçtim iade ettim başka bişi aldım..deldirmek istemedim...silikonla tuttumak iyi değil golfu olan bir arkadaşım o şekilde tuttumuştu..yolda giderken takur tukur çat pat düştü ve teke altınd kaldı başka hasar da verebilirdi

son resimler orginale ait negüzel diğeri tamamen uydurma oluyor

orjinal bambaşka..15 liralı plastik kapak 100 liralık işçilik..komik ama yaww

teşekkürler paylaşım için ama bana çok zor ve riskli gibi geldi... sandığım kadar basit değilmiş ama sonuç mükemmel...

koçtaştan kırmızı sprey boya aldım bi güzel kendim boyadım süper de oldu ne gereği var bu kadarına eninde sonunda diskler fren yaptıkça kararacak değil mi...

Geri
Üst Alt