Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Brembo Kaliper Kapağı Montajı -- Resimli

kurtbil

Kayıtlı Üye
Konuyu merakı olan taktırmak ıstene arkadaslar ıcın yardımcı olmak amacıyla acıyorum,fotolar bana ait degıldır alıntı olsun.
Burdakı ıslem ayakları sabıtleme yolu ıle yapılan uygulamadır bunun dısında sıcak sılıkonla da dogrudan kalıperlere kapakları yapıstırabılırsınız

montajz.jpg

montaj01.jpg

montaj02.jpg

montaj03.jpg

montaj04.jpg

montaj05.jpg

montaj06.jpg

montaj07.jpg

montaj08.jpg

montaj09.jpg

montaj10.jpg

montaj11.jpg

montaj12.jpg

montaj13.jpg

montaj14.jpg

montaj15.jpg

montaj16.jpg

montaj17.jpg

montaj18.jpg

ben daha basittir sanıyodum..
teşekkürler Can'ım..

can sagolda bence pek hos durmuyor sonucta sadece kalıperın ustune gecırıldıgınde dısk cok kuck kalıyor....

bende aynı fıkırdeyım bu yuzden konuyu acıp genel gorup ınsanların fıkırlerının olmasını ıstedım semun ;)

BMW'daki disk küçük durmuyo normal kapakla birlikte ama şöyle bişi var ki Brembo'nun hava kanalsız deliksiz diski yok bildiğim.. :)

var bebişim =)
bizzat arkadaşim 330mm brembo set kullaniyo..disklerde ne delik var ne hava kanalı..bildiğimiz düz disk:D

Gerçekten zahmetliymiş montaj işlemi.Acaba ısıya dayanıklı silikonla ne kadar sağlam olur? :rolleyes:

Geri
Üst Alt