Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

boyayı temizleme

bildiğimiz tiner olmasın o Timur'um.. :)
o temizleme tinerini ben sticker izi temizleme vs. gibi işlerde bi çok defa kullandım boyaya en ufak bi zarar vermedi..

yok Yigidim doğuş haramidereye gittim ustalarla denedik usta ne kadar almıyo desek de matlaşma yapar dedi pasta atılması lazım dedi sonrasında muhakkak...

o da güzel..bende bişi olmuyodu nası işse.. :D :D

temizleme tineri diye bi olay var Timur'um biliyosun bi de onla dene..
hiç bi yerde bulamazsan servislerin boyahanesinde var..biraz rica edersin verirler denersin..

yıgıt temızleme tınerı senden duydum tiner sentetik veya selulozık olarak adlandırılır senın soylemek ıstedıgın zannedersem solvent olması lazım tınere benzer genellıkle sanayıde makıne bakımı ve parcalarını temızlemede kullanılır ucucu bır madde makınelerın uzerınde kı boyaya zarar vermez hatta benzıne bıle karıstırıyorlar bu solventı

yıgıt temızleme tınerı senden duydum tiner sentetik veya selulozık olarak adlandırılır senın soylemek ıstedıgın zannedersem solvent olması lazım tınere benzer genellıkle sanayıde makıne bakımı ve parcalarını temızlemede kullanılır ucucu bır madde makınelerın uzerınde kı boyaya zarar vermez hatta benzıne bıle karıstırıyorlar bu solventı

bana öyle söylemişlerdi zamanında temizleme tineri diye öyle kaldı artık aklımda..
dediğim tiner de o işte Mehmet abi..yanlış hatırlamıyosam araç boyalarına da bi miktar konuyo ondan.. :)

Geri
Üst Alt