Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boya bakımı yapılan 4 araç ...

valla ısmı var sadece sanırım mahalle yıkamacılarından farksızlar yanı gorerek ızlemledımde degıcek gıbı degıl verılen paralar ondan soyledım ama sen memlunmussun o ayrı

ben oradayken yaptiklari araci falan gosterdiler, birde dedigim gibi benim aractaki pas lekelerine bir demo uygulama yaptilar etkili oldu. benimde asil istedigim o oldugu icin memnunum yani. bir de taksit imkani falan var.
ayrica sozum senettir :)

ben oradayken yaptiklari araci falan gosterdiler, birde dedigim gibi benim aractaki pas lekelerine bir demo uygulama yaptilar etkili oldu. benimde asil istedigim o oldugu icin memnunum yani. bir de taksit imkani falan var.
ayrica sozum senettir :)

ya sole bısey dıyımm uygulama tamam guzel her pasta cılaan sonra arac guzel cıkar ama ısın ne oldugunu bılmeyenler farkında olmazvernıgı cok ıncelterek sıze arabanızı gercekten cızıksız hale getırebılırler ama sız kazıklandıgınızın farkında olmassınız .. herkes pasta cıla yapıor sanayıdekı adamdan tutun sokakta yanınızdan gecen bı adambıle ama onemlı olan bu ısın egıtımını duzgun bı sekılde alan adı duyulmus ( dırek fırmanın uygulama atolyesı ) ben ne zıebart ne sonax bu fırmalar ıngıltere gıbı yerlerde sokak arası dandık fırmaları .. turkıyede meg ,autoglym var autoglym ıstanbulda yok bursada var onu tavsıyeederım

ben bu kadar temizlense bi daha dışarı çıkarmam arabayı :D

Geri
Üst Alt