Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boya bakımı yapılan 4 araç ...

bunlar insan gibi temizlemiyorlar arabalari :D
ozellikle evo da muthis bir calisma yapmislar. tebrik ediyorum kendilerini.
bu arada skyline temizliginden daha cok kendine baktirtiyor.

bende yapabıldıgım kadar boyle temızlıyorum sole bıse dıyım coz zor amacok zevklı :D emegın hakkını almak arabanın yanına gelıp mılletın bakması bıle farklı oluyor ... benım arabam sureklı parlar yıkatabıldıgım kadar yıkatırım yada yıkarım 3 haftada bır cılayenılemesını yanı boya korumasını yaparım eskı cılayı alıp uzerınden .cok zevklı bıse ... aybars ( turklırası ) arkadasımızın pzt gunu komple ıc dıs bakımını yapıcaz onların teker teker resımlerını cekıp koyarız bıde bızım elımızden gorursunuz

bende yapabıldıgım kadar boyle temızlıyorum sole bıse dıyım coz zor amacok zevklı :D emegın hakkını almak arabanın yanına gelıp mılletın bakması bıle farklı oluyor ... benım arabam sureklı parlar yıkatabıldıgım kadar yıkatırım yada yıkarım 3 haftada bır cılayenılemesını yanı boya korumasını yaparım eskı cılayı alıp uzerınden .cok zevklı bıse ... aybars ( turklırası ) arkadasımızın pzt gunu komple ıc dıs bakımını yapıcaz onların teker teker resımlerını cekıp koyarız bıde bızım elımızden gorursunuz

vallaha hayranlikla izlerim calismalarinizi. hatta bende sizlere katilmak isterim yani. ben de aracimi kendim yikamayi cok seviyorum, hatta her yikamam en asagi 2 saat suruyor ama cila falan yapmiyorum ben kendim :(

vallaha hayranlikla izlerim calismalarinizi. hatta bende sizlere katilmak isterim yani. ben de aracimi kendim yikamayi cok seviyorum, hatta her yikamam en asagi 2 saat suruyor ama cila falan yapmiyorum ben kendim :(

benımde yıkamam uzun suruyorda ıste detaıling olayına gırınce ısler degısıyor en saglıklıısı 1.5 gun suruyor ıc dıs jant heryer:D bakalım yaz bası komple yapıcam kendı aracıma

bir de bu 1,5 gunluk islemi yaparken etraftan toz, cali cirpi geliyor aracin uzerine en cok ona sinir oluyorum..

bende aracimi sali gunu sonax a teslim ediyorum boya temizleme, parlatma ve koruma icin.

kapalı yerde yapcaksın ama o ıslemlerı acık alanda olmaz kas yapım derken goz cıkarmaya doner

abi bezi almanyadan neden sipariş ettin özellikle? Mİcrofiber mi?

bızım arkdas ordan ne getırım dedı bende arac yıkaman ıcın bez getır dedı eldıven gıbı elıne gecırıyosun yumusak ısmını yazarım ama sımdı aracta bagajda oldugu ıcın markasını unuttum...

bir de bu 1,5 gunluk islemi yaparken etraftan toz, cali cirpi geliyor aracin uzerine en cok ona sinir oluyorum..

bende aracimi sali gunu sonax a teslim ediyorum boya temizleme, parlatma ve koruma icin.

sonaxtan zıyade keske meguıars dusunsen valla daha basarılı yapıyorlar araba bır kez daha asık olurdun

yaa aslinda dogru diyorsun ama sonax burada evime 50 metre mesafede ve adamlarla baya muhabbet falan ettik, arabanin uzerinde bir bolume deneme falan yaptik, randevumu falan aldim ve baya kesin konustum adamlarla.
artik sozumden donmem. bu seferlik sonax olacak yani.

yaa aslinda dogru diyorsun ama sonax burada evime 50 metre mesafede ve adamlarla baya muhabbet falan ettik, arabanin uzerinde bir bolume deneme falan yaptik, randevumu falan aldim ve baya kesin konustum adamlarla.
artik sozumden donmem. bu seferlik sonax olacak yani.

valla ısmı var sadece sanırım mahalle yıkamacılarından farksızlar yanı gorerek ızlemledımde degıcek gıbı degıl verılen paralar ondan soyledım ama sen memlunmussun o ayrı

Geri
Üst Alt