Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

boya çıkması ve göcük :(

yarın bır arıcam orayıda yıgıde kalırsa arabayı perte cıkarcaz :D

kesinlikle autokinge götür onlar bi baksın mini onarımın ustası bu servisler bence komple boyatmadanda halledilir gibi geliyor..Hemde kaskonda hasarszılığında bozulmamış olur..

Geçmiş olsun Ömer...Asfalt yerine senin arabayı mı tuzlamışlar...

çok geçmiş olsun cidden çok sinir bozucu bir durum sanki benim arabama yapılmış gibi dert oldu bana :( daha 5 aylıık araba ne demek ya. ben gider dayanırdım belediyenin kapısına bu ne rezalet diye.

Arkadaşlar ben kozyatağı civarında oturuyorum. Aracımda zamanla yollardaki taşlardan fln ufak ufak nokta denebilecek büyüklükte boya hasarları oluştu. Bunları kime sorsam ufak rötuşla düzeltilebilir dedi. Hatta bugün meguairs ta da aynı şeyi söylediler. Ancak aracımın renginde boya nerden bulabilirim hiç bilmiyorum. Tam rengini tutturabilecek bir yer bilen varmı ? Aracın orjinal boyasını bozmadan halletmek istiyorum.

Arkadaşlar ben kozyatağı civarında oturuyorum. Aracımda zamanla yollardaki taşlardan fln ufak ufak nokta denebilecek büyüklükte boya hasarları oluştu. Bunları kime sorsam ufak rötuşla düzeltilebilir dedi. Hatta bugün meguairs ta da aynı şeyi söylediler. Ancak aracımın renginde boya nerden bulabilirim hiç bilmiyorum. Tam rengini tutturabilecek bir yer bilen varmı ? Aracın orjinal boyasını bozmadan halletmek istiyorum.

ben bugun servıse gıttım orda kendı rengıyle rutus oldu ama az da olsa bellı oluyor cunku fırcayla yapıyorlar.

Geri
Üst Alt